Ursa Przemytnik
Ursa Przemytnik
Ursa Przemytnik
% alk. 8.2
Blg 20.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

PRZEMYTNIK to piwo w stylu Barleywine, mocne, o zdecydowanym słodowo – chmielowym aromacie i smaku. Dzięki specjalnej kompozycji słodów oraz brytyjskich odmian chmielu, uzyskaliśmy nuty suszonych owoców – jabłek, gruszek i pomarańczy pomieszane z aromatami toffi, biszkoptu i melasy. To wyjątkowe piwo będzie nadawać się do długiego przechowywania, a z czasem nabierze jeszcze ciekawszych smaków i aromatów.
Dodał: prodwin - 2016-02-02 10:17:49

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 6
Goście 9 / ilość: 2
średnia 8,5/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2016-11-12 20:07:15
Doskonałe piwo. Warto kupić, można bez strachu w chłodzie trzymać po terminie i wypić dla uczczenia jakiejś domowej okazji.
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2016-07-25 22:38:01
Słodowe, mocne, winna barwa (w końcu barley wine), piana znikoma, szybko zanikająca, niestety słodowość dominuje akcenty owocowe i chmielowe. Wszystko jest kwestią ceny a to zdaje się najdroższe piwo ze stajni Ursy. Mam osobiste porównanie z Krzepkim z Kormorana - z tym że zdecydowanie tańszym.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
krzysiek.w17
starstarstarstarstar

2016-05-10 10:21:05
Świetne i bardzo pijalne piwo. Intensywnie aromatyczne, można wyczuć owoce i nuty biszkoptowe. Przyjemny smak, dość słodkawy, również z wyraźnym biszkoptowym akcentem, uzupełnionym owocami i lekko rozgrzewającym, ale nienachalnym alkoholem, cała kompozycja smakowa przywodzi na myśl dobre, półsłodkie wino.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-03-25 23:12:33
Piana biała drobnoziarnista, brak lacingu, delikatnie tylko przylega do ścianek szkła, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, minimalnie zmętnione. W zapachu słodowe i karmelowe klimaty, ponadto suszone owoce, jabłka, śliwki, gruszki, bardzo głęboki i przyjemny zapach. W smaku przede wszystkim owocowa słodycz, susz wyczuwalny dość mocno, woltaż zupełnie nie do wykrycia, pomimo 8,2%, nie da się tego odczuć, goryczka doprawdy minimalna, nie odgrywa żadnej roli, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Ursa, etykieta bardzo oryginalna, w ciekawym kształcie i dobrze zrobiona graficznie, świetnie opisana, generalnie nie ma się do czego przyczepić. Nietypowy barleywine...przedrostek english spowodował, że piwo nie smakuje jak klasyczny barley, którego jestem fanem. Bardzo owocowe piwo, a są to suszone owoce, które długo utrzymują się na podniebieniu oraz nie wyczuwalny alkohol sprawiają, że piwo jest wysoce pijalne i naprawdę interesujące w odbiorze. Trochę nie moja bajka, spodziewałem się czegoś zupełnie innego po tym stylu, chociaż też bardzo zawiedziony nie jestem, coś innego, ciekawego, nowe spojrzenie na barleya, gorsze od klasyków, aczkolwiek mające swój charakter i styl 7 z mojej strony!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010