Uiltje Don Perignon
Uiltje Don Perignon
Uiltje Don Perignon
% alk. 8.5
8719325539608addbarcode

Nie mieszaj naszego brutalnego Bruta IPA Don Perignon z jego miękką, bratnią duszą Dom Perignon. Dom jest elitarny. Don jest cwany. Dom je ślimaki w restauracjach wyróżnionych gwiazdką Michelin. Don woli serowe przekąski z food trucków. Jeśli chodzi o autentyczność, Don kopie tyłek Domowi każdego dnia tygodnia. I nie, to nie jest sprawa osobista. To wyłącznie biznes.

Wesołych świąt dobrzy przyjaciele. Uwarzyliśmy ten 75cl IPA właśnie dla Ciebie. Dołączyliśmy nawet korek, aby Don mógł stać z Domem. Możesz wypić go sam, ale zalecamy, abyś otworzył go z partnerem lub przyjaciółmi. Bo poważnie, tylko szampana można wypić z czystą świadomością.

Don Perignon jest trzecim z naszej serii brutalnych IPA, dołączając do El Patrona i El Chapo na naszej liście Most Wanted. W tym sezonie świątecznym zalecamy pozostawienie pistoletu i zabranie cannoli.
Dodał: David_Haye - 2020-01-14 20:57:19

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-01-12 19:17:04
Pięknie owocowo pachnie. Białe owoce i owoce tropikalne. Piana dość niska, ale trwała i drobnopęcherzykowa.
Kolor bardzo szampański, jasnożółty, jest klarowne. Po przelaniu do szkła czuć winogrona, cytrusy. Jest też nuta
nafty. No piękny aromat. No jest to praktycznie książkowa Brut IPA. Jest fajnie musująco. Piwo jest smukłe, ale wcale nie jest wodniste. Jest takie owocowe jak i winne. No jest wysoka pijalność. Piwo jest bardzo rześkie. Super aftertaste, taki bardzo grejpfrutowy, wręcz albedowy moim zdaniem. No i dość solidna goryczka. Jest też lekka kwaśność, która dodaje złożoności i elegancji. Piwo jest bardzo szampańskie. Najlepsza Brut IPA jaką piłem. Kozackie piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010