Tyskie Jasne Lekkie 3,5%
Tyskie Jasne Lekkie 3,5%
Tyskie Jasne Lekkie 3,5%
% alk. 3.5
Blg 9.1
brak koduaddbarcode
cena: 8,00 zł

Specjalna wersja przygotowana z myślą o sympatykach piłki nożnej. Klasyczne piwo Tyskie zostało celowo rozwodnione do 3,5% alkoholu. Dzięki temu kibice mogą je spożywać na trybunach w trakcie trwania meczu.
W związku z nowelizacją ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, w wyniku której wprowadzono przepis dopuszczający sprzedaż, podawanie i spożywanie napojów o zawartości alkoholu nie przekraczającej 3,5% podczas imprez masowych, Kompania Piwowarska wprowadziła w 2012 r. Tyskie Jasne Lekkie, zwane też piwem stadionowym. Piwo to warzone jest wyłącznie z przeznaczeniem na imprezy masowe i nie jest dostępne w postaci butelkowanej czy puszkowanej.
Tyskie Jasne Lekkie 3,5% to nowy wariant najpopularniejszego w Polsce piwa, który zawiera 3,5% alkoholu oraz 9,1% ekstraktu słodowo-chmielowego, dzięki czemu ten złocisty trunek zawdzięcza swój smak i aromat. Tyskie Jasne Lekkie 3,5% to delikatne piwo uwarzone przez mistrzów piwowarskich na bazie tradycyjnej receptury o subtelnej konstrukcji smaku, która podkreśla dominującą wytrawność goryczy. Złoty kolor wsparty gęstą i białą pianą orzeźwia i gasi pragnienie. Dzięki temu rozwiązaniu konsumenci otrzymują możliwość czerpania podwójnej przyjemności z uczestnictwa w dużych imprezach. Oglądając przebieg sportowych wydarzeń, czy też śledząc występ ulubionej gwiazdy muzycznej, jednocześnie możemy cieszyć się smakiem piwa Tyskie Jasne lekkie 3,5%.
Dodał: Barcelonismo - 2016-04-09 11:28:44

oceny Oceny

Użytkownicy 2,73 / ilość: 15
Goście 4,38 / ilość: 16
średnia3,58 / ilość: 31

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
anishol
starstarstarstarstar

2023-06-04 01:48:13
Pite na PGE Narodowym, 20 zł za 0,4l. Na szczęście, to nie ja płaciłem, ale chyba każdy zauważa jaki to absurd, jak nawet na koncertach można za 10 zeta złapać 0,4 normalnego Tyskiego. Pomijając to, smakuje bardzo podobnie do oryginału, więc jest nawet okej, ba, nawet wykryłem jakąś tam goryczkę. Jednak stosunek ceny do jakości nie pozwala mi postawić oceny wyższej niż 2. Wolę przesiedzieć mecz o suchym pysku, ale za to z Bolesławem Chrobrym w kieszeni.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
Smoxhod
starstarstarstarstar

2019-07-21 17:54:34
Smakuje jak Tyskie rozcieńczone wodą - czyli dokładnie tak jak jest produkowane. Jeszcze mniej smaku, co sprawia, że rzuca się na myśl pytanie, czy nie opłaca się bardziej kupować na imprezie stadionowej zwykłej wody mineralnej gazowanej, bo będzie taniej, też z bąbelkami, a różnica w smaku niewielka.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-05-28 15:53:26
Na meczu koszykówki jak znalazł
awatar
doktor_piwo
starstarstarstarstar

2016-04-09 11:39:35
Pamiętam jak w sierpniu lali je na pewnym festiwalu rockowym na Podkarpaciu... Oczywiście wyłącznie w strefie bezpośredniej koncertu, na innych strefach normalnie można było kupić mocniejsze piwa (Żubr, Lech itp.). Co ciekawe z jednej do drugiej strefy nie można było przejść z wcześniej kupionym piwem, bo ochrona dostawała szału...

Samo piwo kosztowało 8 zł i nie było sensu kupować lekkiego piwa za tą cenę, gdyż mocniejsze piwa schodziły taniej. A co do piwa? Słabe, wodniste, bez goryczki, bez smaku... nie ma sensu się dalej rozpisywać.

Na impreze masową lepiej po cichu wlać se do butelki coś mocniejszego i iść ;D
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.