Twigg Back To Earth
Twigg Back To Earth
Twigg Back To Earth
% alk. 5.4
Blg 13.5
IBU 45
brak koduaddbarcode

Wytrawne, ziemiste Ale, tradycyjnie warzone w północnej Anglii. Brązowe w kolorze z dość mocno wyczuwalnymi nutami orzechów. Jest to łatwo pijalne, sesyjne piwo o słodowym profilu. Posiada lekki aromat oraz goryczkę.
Dodał: Shinodin - 2017-01-26 23:02:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 9 / ilość: 1
średnia 6,75/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gogo
starstarstarstarstar

2017-01-30 22:40:04
Warka ta sama jaką pił Shinodin (28.02.17). Zakupione w Tesco.
Po otwarciu silny gushing zwiastujący przesadne nagazowanie. Po przelaniu do naczynia dość spora, ale nietrwała piana. W aromacie silnie orzechowe aromaty, lekko palone. W smaku orzechowe i wodniste, nagazowanie nie tak bardzo odczuwalne. Ogólnie słabe piwo, wodniste, kolejna mało ciekawa pozycja od Twigg'a, aczkolwiek da się wypić.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-01-21 19:16:33
Piana bardziej beżowa niż biała, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się, zostawiająca jako taki lacing na szkle. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieprzejrzyste i nieklarowne, zmętnione. W zapachu naprawdę mocne aromaty ziemiste, orzechy, a gdzieś w tle cytrusy, ciemne i palone klimaty. W smaku ziemistość w dalszym ciągu przeważa, solidna porcja cytrusowej goryczki, ciemna strona mocy i paloność długo utrzymują się na podniebieniu, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta prosta, jak każda od Twigga, w miarę dobrze opisana. Warka 28.02.2017. Piwo wcale nie jest wysoce pijalne jak zapowiada etykieta, pije się je raczej powoli, degustując każdy łyk. Bardzo aromatyczny Brown Ale, pomimo swojej niskiej pijalności zaryzykuję stwierdzenie iż jest to jedno z lepszych piw w tym stylu uwarzonych przez polski browar. Ziemistość, paloność, cytrusy, tak właśnie powinien wyglądać Brown Ale, gdyby był jeszcze bardziej pijalny...a tak mocna 7 z mojej strony, interesująca propozycja od browaru Twigg.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010