Tuborg Pilsener
Tuborg Pilsener
Tuborg Pilsener
% alk. 4.9
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Browar Tuborg został stopniowo wykupiony przez koncern Carlsberg. Piwo z ładną pianą, która szybko opada i nie pozostaje jej nic w szkle. Chmielowe akcenty, które czuć w zapachu i smaku. Rozpoznać tutaj możemy również lekką goryczkę, co w koncernowym jakby nie było pilsie jest raczje rzadkością. Kolor piwa to barwa słomkowa - jasna.
Dodał: Rob_Rock - 2016-11-16 15:36:24

oceny Oceny

Użytkownicy 5,08 / ilość: 26
Goście 6,41 / ilość: 29
średnia 5,78/10 / ilość: 55

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-01-24 19:53:23
Tuborg jest idealnym piwem na wakacyjny plener. Lekka goryczka która dodaje nam dodatkowych wrażeń. Można pić na litry 9/10 kocham
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-28 21:03:55
Pachnie jak zwykły koncerniak z lekkimi nutami wskazującymi na obecność jakiegoś chmielu. Nie jest źle. Smakuje, nie tak źle. Nie jest rozwodniony, moim zdaniem przynajmniej. Smak na samym początku jest przyjemny i w miarę pełny. Czuć leciutką goryczkę i bardzo miły posmak rodem z wody chmielowej dostępnej w Kauflandzie. Niestety jest mega kwaśne i to potężnie czuć chwileczkę po łyku, co dominuje w większości fajny smak. Jest sprzedawany za 2.50 zł w żabce, idea 330 ml puszki, moim zdaniem jest bardzo fajna. Pewnie nie będę za często go kupować, chyba, że przez fakt jego rozmiarów. Nie powala, nie ssie, jest dobrze.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-25 01:57:04
Widać, że to podobne piwko do Tuborga Green, a więc:

\"Kupione w Żabce w małej puszce 330ml. Piwko prosto z Danii, jest ono raczej średnie, na poziomie polskich koncernów. Pachnie mocnymi gotowanymi warzywami i kwasem. Lekki słód również wychwycony pod koniec. Smakuje dość kwaśnie, jest słabo wysycone i nie aż tak bardzo mocno rozwodnione. Pojawia się jakaś goryczka, z początku wydaje się, że przyjemna ale można odnieść wrażenie, że jest ona pochodzenia alkoholowego / ze starego chmielu. Jednak utrzymuje się w ustach jakiś czas, co na pewno jest małym plusem. Puszka wygląda jak Burger Pils Xd, już widać na kim wzorowały się Głubczyce wypuszczając swój produkt piwopodobny na rynek. Tuborg na pewno od Burgera lepszym piwem jest, i to dużo. Czy kupię kiedyś ponownie? Raczej pass, nie jest za tanie, niczym w sumie nie urzeka i jest to mała puszka, która idealnie nadaje się do takiej jednorazowej degustacji - co też właśnie uczyniłem.\"
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-07-13 21:38:28
Wygląd: kolor złocisty, śliczna piana (drobna jak puch) i lacing
Zapach: w Żabkach bywa w małych puszkach Tuborg chyba duński, tym razem piję niemieckiego z butelki 0,5, ten z Żabki wali chmielem, ten pachnie iluzorycznie
Smak: piwo gładkie, to fakt, dobrze wysysone, nawet słodowe, ale chmielowości to tu nie ma grama, nie mówiąc o goryczce, ten duński z żabki to całkiem fajny pils, a to średnizna do gaszenia pragnienia.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010