Trzy Sosny Beczułka dla Przyjaciół Piwo Jasne
Trzy Sosny Beczułka dla Przyjaciół Piwo Jasne
Trzy Sosny Beczułka dla Przyjaciół Piwo Jasne
% alk. 5.0
Blg 11.0
4607056584346addbarcode

Klasyczny Lager z delikatnym posmakiem chmielu. Dojrzewa przy niskich temperaturach, co pozwala zachować przejrzystość i czystość klasycznego smaku piwa. Piwo produkowane metodą łagodnej pasteryzacji. Filtrowane.
Dodał: tomucho77 - 2017-02-19 22:59:36

oceny Oceny

Użytkownicy 5,43 / ilość: 7
Goście 5,25 / ilość: 4
średnia5,36 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2021-02-02 19:37:58
Faktycznie ma 4,5 %, a nie 5 jak w opisie. Lekki, przyjemny lager, słodowy z wyczuwalny chmielem. Moim zdaniem dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-06-29 21:01:45
Piana słabej jakości biała, gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu zdecydowane słodowe nuty, zbożowe aromaty, oraz niestety sporo chemicznej landrynki a nawet dmsu w postaci gotowanych warzyw. W smaku słodowe, pustawe, landrynka rządzi i dzieli, nie ma nawet większej kontry kwaskowej, a o goryczce możemy tylko pomarzyć, zanikają również zbożowe klimaty, jest tylko i wyłącznie słodowa landrynka, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej, bo chyba tylko taka występuje, puszka w większym formacie(litrowa), w złotej kolorystyce, graficznie nie przyciąga uwagi na półce sklepowej. Warka 30.09.2018. Piłem już parę piw od browaru Trzy sosny i obyło się bez zachwytu. Ten akurat wyrób to typowy lager a nawet eurolager pod koncernową sprzedaż. Walorów smakowych tutaj nie zaznamy, a i efekt orzeźwienia mierny. Pijalne tylko w niskiej temperaturze i wysokiej temperaturze otoczenia w każdym innym przypadku wita się ze zlewem. Słodowa i landrynkowa beczułka, nie podzieliłbym się nią z przyjaciółmi... ewentualnie na grillu czy ognisku, a i tak z dużymi oporami. 4,5%(a nie 5% jak w opisie)wodnisty piwopodobny wyrób oceniam na 3.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.