Trzy Korony Upir
Trzy Korony Upir
Trzy Korony Upir
% alk. 5.1
Blg 12.2
5904741021384addbarcode
ulubione: 1

Piwo uwarzone przez Browar Trzy Korony z Nowego Sącza.

Upir to wiśniowo-rubinowe piwo, o intensywnym zapachu karmelu i chmielu. Doskonały towarzysz jasnego pieczywa, bagietek a także twardych, żółtych serów.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane, naturalnie mętne
Składniki: woda, słody jęczmienne, chmiel, drożdże
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 330 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-09-02 17:03:29

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,14 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MJK
starstarstarstarstar

2021-10-19 19:47:22
Co do piany pełna zgoda z poprzednikiem ale w sprawie reszty mam nieco inne zdanie. Pachnie w zasadzie tylko palonym słodem i niczym więcej, pachnie zresztą dość słabo. W smaku czuć piernik i miód gryczany, karmelu w nim znalazłem. Goryczka znacznie wyższa niż to podają na etykiecie. Wysycenie raczej z tych wyższych, pijalność nie najgorsza. All in all nie jest to złe piwo a już na pewno pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych wyrobów browaru Trzy Korony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-08-12 15:26:35
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, dziurawiąca się dość szybko po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu przede wszystkim nuty karmelowe, chlebowe i melanoidynowe klimaty, podbudowa słodowa, pachnie jak solidny Dunkel. W smaku karmel zdecydowanie dominuje na podniebieniu, chlebowe aromaty, niezła kontra kwaskowa, goryczka adekwatna do stylu, ponadto coś na wzór wiśniowych posmaków i iluzorycznej paloności, melanoidynowy klimat nadal aktualny, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Trzy Korony, etykieta w czarnej kolorystyce z czerwonymi wstawkami, klimatycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.09.2019. Konkretny Dunkel, brakuje nieco głębi ciemnego smaku, ale posiada ciekawe karmelowe, chlebowe i melanoidynowe akcenty. Może nieco naciąganę ocenę ale wystawiam 7 z minusem. Po dwóch skosztowanych wyrobach jestem w stanie stwierdzić, że browar Trzy Korony warzy co najmniej ciekawe piwa.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.