Trzy Korony JSJ Fade to Black
Trzy Korony JSJ Fade to Black
Trzy Korony JSJ Fade to Black
% alk. 8.0
Blg 20.0
IBU 18
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu porter bałtycki uwarzone przez Browar Trzy Korony JSJ z Puław.
Piwo ciemne, pasteryzowane niefiltrowane. Skład: woda, słody (jasne, ciemne), cukier, chmiele (Iunga, Sybilla, Oktawia). Naturalnie mętne.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2016-03-12 18:31:52

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia9 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2016-08-26 23:46:56
Kolor pomiędzy ciemnym brunatnym a czarnym, nieprzenikniony. Piana beżowa obfita z początku, opadła do minimalnej warstwy, zostawiając obfity ślad na szkle.
Aromat z butelki lekko alkoholowy ? likierowo-wiśniowy. Stonowany ale przyjemny. W szkle dochodzą nuty ciemnych słodów ? kawa i gorzka czekolada i dalej alkoholowość! Czuć też w tle nuty chmielowe, owocowe nawet!
W smaku jest pół-wytrawne z wyraźnymi akcentami ciemnych i palonych słodów ? kawa i gorzka czekolada, miesza się z karmelem. Po drugim łyku wyskakuje goryczka. Po ogrzaniu ponownie ujawnia się nawet coś na kształt nut torfowych!
Całkiem spore jak na porter wysycenie w połączeniu z alkoholem podbija goryczkę i daje efekt lekkiego ściągania na podniebieniu oraz atakuje język podszczypywaniem.
Piwo bardzo przyjemne, choć razi alkoholowość i (początkowo) niezbyt intensywny aromat. Chwali się ładna oprawa graficzna, etykieta, z podstawową informacją, zalakowany kapsel zachęcał do leżakowania napoju, com uczynił przez kilka miesięcy.
Jak na lekki porter ? dobry produkt, szkoda tylko, że z wadami. Nie mniej zdecydowanie lepsza to oferta od np. porteru Krajana czy Witnicy albo innego Ambera
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.