Trzy Korony Jantar Ale
Trzy Korony Jantar Ale
Trzy Korony Jantar Ale
% alk. 5.6
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Piwo Trzy Korony Jantar Ale jest trunkiem w stylu angielskiego Ale, górnej fermentacji, warzone na słodach Pale Ale i monachijskich palonych, orzeźwiające, z delikatną goryczką pochodzącą z lokalnej odmiany chmielu — Junga. Ten gatunek piwa spod znaku Trzech Koron charakteryzuje się przyjemnym smakiem i aromatem, za który odpowiedzialne są chmiele Cascade, Citra, a także Goldings. Warto podkreślić, iż chmiel Amarillo używany jest w chmieleniu na zimno. Lekka goryczka przykrywa przyjemny słodowy smak z lekko cytrusowo-korzennym finiszem. Piwo Trzy Korony Jantar Ale jest doskonałe do ryb, owoców morza i sałatek, jak również serów. Idealne wręcz do długiego biesiadowania.
Dodał: Esteban - 2014-08-12 09:57:01

oceny Oceny

Użytkownicy 4,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia4,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Slainte
starstarstarstarstar

2015-07-20 23:22:10
Jantar Ale na etykiecie wymienia dwa rodzaje słodu (pale ale i monachijski palony) oraz cztery rodzaje chmielu. Ja nie wiem, czy ci ludzie chcą zaimponować egzotycznymi nazwami (Junga, Cascade, Citra, Amarillo) tychże, czy jak? Ja zaczynam się bać, jeszcze zanim zaglądam do szklanki (swoją drogą, przyjemna, grzeczna, obfita piana). Tak czy owak, w aromacie akcenty żywiczne przede wszystkim. Jakiś wosk, jakaś pasta do podłogi. Chemiczne to wszystko, mało przyjemne. Po chwili pojawiają się akcenty owoców leśnych ? jeżyny, maliny, jagody. W smaku cierpko, kwaskowato, woskowato, wodniście, mdło. Słabo, bardzo słabo. Po paru chwilach, w aromacie dalej królują chemiczne środki czystości. Na przykład, pasta BHP do mycia rąk. W smaku nie wydarzyło się nic nowego. Cytat z jednej z degustujących: \"Okropne to jest.\"
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.