Trzech Kumpli Wonder Haze
Trzech Kumpli Wonder Haze
Trzech Kumpli Wonder Haze
% alk. 4.8
Blg 12.5
IBU 25
5904252699539addbarcode
ulubione: 3

Wonder Haze to nowofalowe American Pale Ale nachmielone obficie fantastycznymi amerykańskimi odmianami chmielu: Mosaic oraz Citra. Intensywny aromat cytrusów i owoców tropikalnych zapowiada zwiewność i lekkość piwa i zachęca do pierwszego łyka. Na tym pierwszym oczywiście się nie skończy:) Soczyste i gładkie ciało Wonder Haze oparliśmy na owsie, pszenicy i jęczmieniu, czyli trzech najbliższych człowiekowi zbożach, które zbiera się późnym latem.

Wiecie, że to piwo bardzo kojarzy się nam właśnie z tą porą roku i konkretnie z jego wieczorami? To złote zamglenie tuż przed zachodem słońca to prawdziwy Wonder Haze!

Chmiele: Citra, Mosaic, Columbus, Galaxy, Motueka, Chinook

Pierwsze warzenie: Sierpień 2022

Składniki:
woda, słód jęczmienny, słód owsiany, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel, drożdże.
Dodał: nietzsche - 2022-09-19 11:33:45

oceny Oceny

Użytkownicy 6,64 / ilość: 25
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,64 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2023-01-05 23:31:24
Piwko całkowicie mętne o barwie piaskowej. Piana umiarkowanie wysoka, ładnie zdobi szkło i pozostawia wyraźny kożuch. W zapachu bardzo przyjemne - dojrzałe owoce tropikalne, nafta, trochę cytrusów. W smaku lekkie, gładkie, bardzo owocowe - czuć liczi, melona, mango, kokosa, lekkie nuty agrestu. Goryczka, dość wyraźna ale nie męcząca, znakomicie wkomponowuje się w owocowe tło. Warka 08.03.2023. Kupione w sklepie alkoholowym za 12,99 zł (puszka).
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-11-18 23:50:35
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu zielona cebulka, żółte owoce, tropiki, cytrusy, żywica, czuć porządne nachmielenie. W smaku żywiczne, cebulkowe, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, gładka i puszysta faktura, doza słodyczy, cytrusów, egzotycznych owoców, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, klasyczna oprawa graficzna, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 16.05.2023. Dobrze nachmielona Hazy APA, owocowo, całkiem soczysta, aczkolwiek nieco ginąca w tłumie. 6 z plusem będzie adekwatną oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-11-11 23:52:34
Dobre piwo, nie rozumiem twierdzenia, że jest \"rozwodnione\". Porządnie nachmielone, przy tym bardzo gładkie, to zasługa płatków owsianych. Owocowe wytrawne, lekkie i pijalne.
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2022-11-03 18:42:35
Po tym browarze liczyłem na więcej. Dość wodniste, piana znikoma. W aromacie jest nieźle, ale niezbyt donośnie. W smaku za mało goryczki i chmieli, a za dużo rozwodnienia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.