Trzech Kumpli Taura
Trzech Kumpli Taura
Trzech Kumpli Taura
% alk. 6.6
5905669479493addbarcode
ulubione: 8

Oj, nie żałowaliśmy w nim wspaniałości dobrze Wam znanych roślinek pnących z rodziny konopiowatych. Chmielenie jest bardzo podobne do młodszego z rodziny - Pia - ale jak na pewno się domyślacie ilość już podobna nie jest.
Uzyskaliśmy wyjątkową soczystość, wielowarstwowy aromat, którego szerszy opis sobie podarujemy, bo wiadomo, że idzie o całą feerię owoców tropikalnych, cytrusów, kokosów, kiwi i wszystkiego co lubimy mieć w dobrym IPA. Alkoholu jak na Double IPA postanowiliśmy mu dać niewiele, bo jedynie 6,6%, ale za to w parze z przecudnie soczystym ciałem, zrównoważonym goryczą "w-sam-raz".
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-17 16:17:17

oceny Oceny

Użytkownicy 8,49 / ilość: 35
Goście 9,6 / ilość: 5
średnia 8,63/10 / ilość: 40

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-07 23:58:08
Trzech kumpli stabilnie dostarcza perfekcyjne browarki. Nie mam pytań. Zawsze pachnące, treściwe i z pomysłem. Taura jako umiarkowana DIPA dowozi. Pięknie mętna. Mocno dopakowana skórkami cytrusów. Raczej gładka. Pełna i umiarkowanie skontrowana. Konsystencja ciekawa bo całe piwo jest lekko spienione mimo niskiego wysycenia. Brać pić dobre.
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-03-20 23:25:07
Niestety jest to (niespodziewanie) bardzo słabe piwo. Smakiem dominującym całe piwo, jest posmak mocno alkoholowy. Sprawia wrażenie, jak bym pił wodę o lekkim smaku mango z domieszką wódki. Pomimo tego smaku nie jest rozgrzewające (to na plus). Zapach jest średni, mało intensywny ale dość przyjemny. Z jednej strony całkowity brak piany, z drugiej ciekawa mętna konsystencja. Na plus body. Nie polecam, więcej nie kupię.
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-12-19 20:32:38
Grejpfrutowo w aromacie. Cytrusy dominują. Piana średnioobfita, drobnopęcherzykowa. Piwo wygląda naprawdę
super. Soczkowo. Żółty, głęboki kolor, fajnie mętne. W szkle pojawiła się nuta ananasa i owoców tropikalnych.
Piwo jest nisko wysycone. Super ciało. Bardzo gładkie, takie miękkie. Pijalność na rewelacyjnym poziomie. Jest takie mocno soczkowe. Owocowość taka sobie bym powiedział, ale tropiki są ewidentnie zaznaczone. Jak mam się do czegoś przyczepić, to trochę brakuje soczystości. Bardzo prawdopodobne, że jakby piwo był świeższe, to jakieś tam moje zastrzeżenia były by bezpodstawne. Piwo oczywiście jest dość słodkie. Goryczka niska. Trzech Kumpli po raz kolejny trzymają poziom. Soczek IPA.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Aure
starstarstarstarstar

2019-10-14 14:16:22
Smakuje równie dobrze jak etykieta wygląda.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010