zamknij Zostań patronem na patronite
Trzech Kumpli Taura
Trzech Kumpli Taura
Trzech Kumpli Taura
% alk. 6.6
5905669479493addbarcode
ulubione: 2


Oj, nie żałowaliśmy w nim wspaniałości dobrze Wam znanych roślinek pnących z rodziny konopiowatych. Chmielenie jest bardzo podobne do młodszego z rodziny - Pia - ale jak na pewno się domyślacie ilość już podobna nie jest.
Uzyskaliśmy wyjątkową soczystość, wielowarstwowy aromat, którego szerszy opis sobie podarujemy, bo wiadomo, że idzie o całą feerię owoców tropikalnych, cytrusów, kokosów, kiwi i wszystkiego co lubimy mieć w dobrym IPA. Alkoholu jak na Double IPA postanowiliśmy mu dać niewiele, bo jedynie 6,6%, ale za to w parze z przecudnie soczystym ciałem, zrównoważonym goryczą "w-sam-raz".
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-17 16:17:17

oceny Oceny

Użytkownicy 8,38 / ilość: 8
Goście 9,67 / ilość: 3
średnia 8,73/10 / ilość: 11

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-02-16 15:35:30
Konkreta podwójna ipa. Dużo egzotyki w aromacie jak i smaku. Przyjemy aromat kokosa. Piję się bardzo dobrze, orzeźwiające, goryczka przyjemna, adekwatna do stylu, fajny żywiczny finisz. Trzech Kumpli poziom jak zawsze rewelacja.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2019-02-10 19:53:42
Czy jestem tak mega zaskoczony jak wszyscy? Chyba nie. Ale piwo i tak jest niesamowicie pijalne
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-01-04 19:58:57
W aromacie intensywne, mocno dojrzałe owoce tropikalne - mango oraz melon, a całość dopełnia równie intensywny kokosowy zapach. Jest słodko, soczyście, mocno owocowo.

Piw o zmętnionej, jasnopomarańczowej, troszkę burej barwie. Piana średnio obfita, średnio bąbelkowa, biała. Opada w średnim tempie i nieco zdobi szkło.

Słodkie, gładkie, pełne. Bardzo owocowe - w smaku w zasadzie powtórka z aromatu - mango, melon, mandarynka, kokos. Goryczka - średnia. Czuć lekko alkoholowy finish i aftertaste. O dziwo...

Bardzo słodkie i mocno chmielowe piwo. Aromat i smak to potężne uderzenie słodkich owoców tropikalnych - mocno dojrzałego mango, melona, mandarynek. Całość owiana nutą kokosa, liczi. Goryczka - w punkt - średnio intensywna. O dziwo lekko wyczuwalny alkoholowy finish i aftertaste. Jak dla mnie godny rywal piw z serii DDH DIPA z Ale Browaru. To są ewidentnie te same klimaty. Po raz kolejny wspaniałe piwo od 3K
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-04 19:55:39
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu prawdziwa bomba egzotyczna, owocowe i cytrusowe klimaty wręcz rozsadzają szkło, ponadto lekki soczkowy efekt oraz akcent żywiczny. W smaku egzotyka wcale nie traci na wartości, jest pełne i treściwe a przy tym wysoce pijalne i orzeźwiające, owocowość aż razi podniebienie, goryczka adekwatna do stylu, lekko zalegająca o profilu egzotycznym, słabsza kontra kwaskowa, pełnia słodowości oraz cytrusowo-żywiczny aftertaste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Trzech Kumpli, etykieta w jasnej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 16.07.2019. Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem tej DIPY, która jak na swój styl jest subtelna w odbiorze. Osiągnąć tak egzotyczny i owocowy efekt za pomocą jedynie chmieli, chapeau bas Trzech Kumpli. Zdecydowany top stylowy w mojej opinii, gruby kaliber, rzadko kiedy wystawiam 8 z ogromnym plusem jasnym nieleżakowanym piwom, ale w tym przypadku nie mam innej opcji. Dodaję do ulubionych i serdecznie polecam! Egzotyczny, głęboki smak długo utrzymujący się na kubkach smakowych, Nowa Zelandia górą!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010