Trzech Kumpli Small Talk
Trzech Kumpli Small Talk
Trzech Kumpli Small Talk
% alk. 5.0
Blg 12.5
5905669479271addbarcode
ulubione: 3

Naszą linię piw lżejszych uzupełni wkrótce nowy trunek. Otwarcie Sezonu, American Beauty i Starter doczekały się kolejnego konkurenta w wyścigu na najlepszą pijalność. Poznajcie:

Small Talk
czyli
Hoppy Pale Ale

Chodzi o to, żeby je wziąć w dłoń i uciąć sobie w pubie small talka, czyli luźną gadkę o niczym. Mamy nadzieję, że nawet nie zauważycie kiedy szklanka się opróżni. (nie, nie przez wychlapanie).

A Hoppy Pale Ale dlatego, że użyliśmy chmieli polskich, niemieckich i amerykańskich. Dały bardzo ciekawy aromat, co zawsze jest dla nas celem numer jeden. No może numer dwa, bo numer jeden to zawsze pijalność, czyli coś, co powoduje, że chcecie wziąć kolejny łyk, a potem wrócić po kolejną szklankę do baru. Albo po butelkę do sklepu.

Dodał: ark00 - 2016-07-19 09:57:05

oceny Oceny

Użytkownicy 7,3 / ilość: 23
Goście 8,25 / ilość: 12
średnia7,63 / ilość: 35

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2018-03-27 21:08:29
zapach cytrusy, wysycenie średnie, w smaku gładkie, chmielowe, cytrusowe, żywiczne, lekko wodniste, gorycz niska+, średnio zalegająca, grejpfrutowa może lekko łodygowa, ogólnie dobra apa ale brakuje ciała, cena 8,99zł
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-01-07 23:46:45
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu przyjemne nuty chmielowe, zbożowe i kwiatowe akcenty, podbudowa słodowa. W smaku mocno chmielowe, goryczka lekko zalegająca o profilu kwiatowym, słabsza kontra kwaskowa, dużo zbożowości i słodowości, mało cytrusów, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły srebrny, etykieta w żółtej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 03.06.2018. Obiecujące Pale Ale na polskich, niemieckich i amerykańskich chmielach. Lekkie i orzeźwiające, aczkolwiek zdecydowanie nie wyróżniające się niczym specjalnym. Ot takie sesyjne piwo na wyjście z kumplami. Cena za taką jakość mogłaby być niższa, gdyż jest to po prostu Pale Ale podkręcone różnymi odmianami chmielu. Za ten stosunek jakości do ceny nie mogę dać więcej niż 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-08-29 16:41:15
Zapach : umiarowanie słodko od owoców tropikalnych , przyjemnie cytrusowo - myślę że jak na APA to dość klasycznie

Smak : trochę pustawe ale przez to daje wrażenie większego orzeźwienia , owoce tropikalny , lekko cytrusowe , delikatnie goryczkowe.

Dobre piwo na lato , ciekawe , nie męczące , subtelne , pijalne .
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-02-17 22:10:52
Bardzo dobre, pijalne i wyraziste piwo. Daję 8
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.