Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
% alk. 8.0
Blg 21.0
IBU 60
5905669479691addbarcode
ulubione: 5


Pan IPAni to z całą pewnością nasze najbardziej rozpoznawalne i najczęściej nagradzane piwo – nie dziwi więc, że mamy jego podwójną wersję, czyli Pan IPAni Double. Obie pozycje zyskały Wasze uznanie i zachęciły nas do dalszych poszukiwań, efektem których jest Pan IPAni Triple, czyli potrojona wersja naszego flagowca. IPA przygotowane zostało specjalnie z okazji piątej rocznicy pierwszej warki Pan IPAni.

Żeby dodać piwu “pikanterii” oprócz chmieli z USA, dodaliśmy też trochę składników z Nowej Zelandii i Australii. Oczekujcie jeszcze większego owocowego aromatu oraz tropikalnej soczystości w smaku.

Nalewajcie do szklanki koniecznie z osadem z dna butelki!


Chmiele:
Citra, Mosaic, Nelson Sauvin, Motueka, Galaxy, Sabro, CTZ
Dodał: jacelinho - 2020-03-01 12:50:41

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,33/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2020-03-25 20:19:13
Bomba egzotyczna w aromacie, czuć, że to bardzo mocno nachmielone, w smaku soczkowate, słodkawo ale nie męcząco. Jest też delikatny cytrusowy posmak. Goryczka średnia, chwilę się utrzymująca o profilu trochę ziemisto-ziołowo-grejpfrutowym. Dobra kolejna świetna pozycja od mojego rodzinnego Tarnowa, naprawdę na plus i czekam na kolejne, nowe pozycje i doznania.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-03-22 20:58:23
Ale tropiki. Gujawa i mango. Bardzo soczyste. Też ananas. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Piwo jest soczyście żółte , mętne, ale nie jakoś bardzo hazy. W szkle lekki olej słonecznikowy. Dość niskie wysycenie. Piwo tylko lekko rośnie w buzi. Fajne ciało. Piwo jest gładkie, ale nie ma tej kremowości znanej mi z Pan iPani. Owocowość dość fajna i typowo tropikalna. Na szczęście nie ma nut typowych dla DIPA/TIPA. Piwo jest słodziutkie, ale jest fajnie złamane wyraźną goryczką. Goryczka taka w typie iglastym. Co ciekawe jest lekko zalegająca. Alkohol jest lekko wyczuwalny, może nie szczypie, ale jest nutka alkoholowa. Piwo jest soczyste, ale nie ma efektu soczkowego. No jest pijalne, bo pije się naprawdę przyjemnie. Nie ma efektu wow, ale jest fajnie zrobione. Dobre rzeczy.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
luke123
starstarstarstarstar

2020-03-20 17:51:17
Data ważności: 08.09.2020 i jakiś numer 00637

Wygląd: Barwa ciemnożółta, zmętnienie. Piana głównie z drobnych i średnich oczek plus kilka dużych, średnio wysoka i średnio trwała, jest lacing.

Aromat: Jest chmielowo - nafta, kwiaty i bardzo mocno cytrusy, lekko iglaki, trochę inne owoce - ananas, brzoskwinia i inne.

Smak: Jest goryczka! Goryczka o fajnym cytrusowym profilu. Z każdym łykiem goryczka coraz wyraźniejsza. Fajny goryczkowo-cytrusowy finisz. Dojrzałe owoce i owoce tropikalne, które uwyraźniają się z czasem. Jest podbudowa słodowa. Wyczuwalny ekstrakt 21 - to nie jest lekkie piwo, czuć pełnię i moc. Ale smak alkoholu ukryty, może po paru łykach delikatnie grzeje w przełyku. Wysycenie średnie. Dość gładkie, a może nawet minimalnie śliskie w odczuciu w ustach.

Smakowało, ale nie powaliło.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010