Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
Trzech Kumpli Pan IPAni Triple
% alk. 8.0
Blg 21.0
IBU 60
5905669479691addbarcode
ulubione: 10


Pan IPAni to z całą pewnością nasze najbardziej rozpoznawalne i najczęściej nagradzane piwo – nie dziwi więc, że mamy jego podwójną wersję, czyli Pan IPAni Double. Obie pozycje zyskały Wasze uznanie i zachęciły nas do dalszych poszukiwań, efektem których jest Pan IPAni Triple, czyli potrojona wersja naszego flagowca. IPA przygotowane zostało specjalnie z okazji piątej rocznicy pierwszej warki Pan IPAni.

Żeby dodać piwu “pikanterii” oprócz chmieli z USA, dodaliśmy też trochę składników z Nowej Zelandii i Australii. Oczekujcie jeszcze większego owocowego aromatu oraz tropikalnej soczystości w smaku.

Nalewajcie do szklanki koniecznie z osadem z dna butelki!


Chmiele:
Citra, Mosaic, Nelson Sauvin, Motueka, Galaxy, Sabro, CTZ
Dodał: jacelinho - 2020-03-01 12:50:41

oceny Oceny

Użytkownicy 8,52 / ilość: 27
Goście 9 / ilość: 1
średnia 8,54/10 / ilość: 28

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lucas-0
star

2020-09-25 18:59:48
Opisy już są poniżej - Od siebie dodam, że najlepsze piwo jakie do tej pory piłem.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
piotremon
starstarstarstarstar

2020-09-20 00:19:41
Wygląd: Bursztynowe/ciemnozłote, średnio zmętnione piwo z wzorcową, trwałą, jasnokremową pianą solidnie oblepiającą szkło.
Zapach: Egzotyczna kompozycja pełna cytrusów i żywicy ze zdecydowaną i niesamowicie przyjemną słodowością. Delikatne nuty ciasteczkowe, może odrobina lakieru. Pachnie świetnie.
Smak: Gęsta słodycz, piwo jest jednocześnie wyklejające i niesamowicie dobrze skontrowane chmielową goryczą. Bardzo pełne a jednocześnie niesamowicie pijalne. Również wyczuwalne aromaty cytrusy, żywica, kwiatowość dodająca lekkości.
To piwo jest niesamowite. Bardzo pełne, a nie za ciężkie, niesamowicie pijalne. Jest mocno słodowe ale to jedna z najprzyjemniejszych słodowości jakich doświadczyłem, która dodatkowo jest skontrowana idealnie dobraną goryczką i aromatami owocowymi. To piwo jest w mojej opinii wybitne.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-11 22:41:59
Trzech kumpli piwo zrobić umi :) wspaniałe piwo. W pełni zgadzam się z kolegą poniżej to nie ma co powtarzać.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-07-01 13:47:52
Barwa ciemne złoto , zmętnione całkowicie niemal zmętnione. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie chmielowy przyjemny zdecydowanie ameryka i antypody. Cytrusy , kwiaty , żywica , egzotycznie , szkoda że nie bucha chmielem ale i tak jest bardzo dobrze wg mnie. Szkoda że nie ma kokosa z Sabro. Jest nafta , białe owoce , pełno różnych aromatów wyczuwalnych. W smaku jest jeszcze lepiej , ale to pyszne piwo. Jest konkretne ciało , soczyste , rześkie , lekka słodycz i zabójczo pijalne z powodu braku alko wyczuwalnego. Cytrusy , żywica , egzotyczne owoce tu rządzą i dzielą doznania smakowe tego trunku. Średni gaz , niezła goryczka , szacunek ile można zrobić z Wheat IPA brawo , dla mnie rewelacyjny smak. Warka do 29.12.2020 trochę wzmocnić aromat i jak dla mnie to piwo jest za ciemne w porównaniu do podwójnej i zwykłej PanIPAni.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010