Trzech Kumpli Our New IPA Needs No Introduction Citrus Session Juicy IPA
Trzech Kumpli Our New IPA Needs No Introduction Citrus Session Juicy IPA
Trzech Kumpli Our New IPA Needs No Introduction Citrus Session Juicy IPA
% alk. 4.4
Blg 13.0
IBU 35
5904252699782addbarcode
ulubione: 5

Kolejne piwo do serii Our New IPA Needs No Introduction! Tym razem Citrus Session Juicy IPA. Brzmi skomplikowanie? Już tłumaczymy!
Citrus – bo użyliśmy zestu z cytrusów, czyli bardzo cienko obranych skórek z pomarańczy, cytryn i grejpfrutów, które dają nieco inny aromat i smak tropikalny niż amerykańskie chmiele.
Session – bo w tym wydaniu zależało nam na maksymalnej pijalności (sesyjności), więc wybraliśmy jako “bazę dla piwa” lżejszą odnogę rodziny IPA.
Juicy – bo tak ułożyliśmy zasyp słodowo-płatkowy i tak dobraliśmy drożdże i profil fermentacji, by uzyskać przyjemną soczystość i aksamitność.
A zatem… na zdrowie!
(opis producenta)
Dodał: Kindi - 2023-05-09 19:04:18

oceny Oceny

Użytkownicy 7,92 / ilość: 64
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,92 / ilość: 64

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
FeFe
star
2024-07-08 20:30:11
Przepiękny zapach śródziemnomorskich cytrusów ręcznie zbieranych przy otwarciu puszki tej złocistej ambrozji na pewno jest jedną z głównych zalet. Bardzo przyjemne otwarcie jest to trunek niesamowicie wielowymiarowy bardzo dobrą robotę robi cytrusowy posmak i nie wyczuwalny wręcz alkohol mocna 9 bardzo gładziutko wchodzi soczysty cytrusowy Ambroziak.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2024-07-06 20:46:40
Soczysta, cytrusowa, dobrze nachmielona Session Ipka, gładka, puszysta, wchodzi jak złoto. 8 z małym minusikiem z mojej strony nie powinno być przesadą.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar
2024-06-16 17:44:34
W aromacie i smaku tropiki i cytrusy. Grapefruit bardzo wyraźnie wyczuwalny i robiący super robotę. Goryczka na średnim poziomie. Piana drobno i grubopęcherzykowa dość szybko opadająca. Wysycenie średnie. Ode mnie 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
MWK
moderatorstarstarstarstarstar
2024-05-11 00:09:40
Pivo jasne, świetliste, lekko zamglone, piana biała dość obfita (przy zdecydowanym nalewaniu) acz szybko redukująca się do dywaniku. Aromat bardzo przyjemny, lekki, cytrusowy, ananas, mango, pomarańcz. Smak bezprecedensowy. Mamy tu jednocześnie pełnie owocowego smaku, gładkość, idealne wysycenie oraz wyraźnie zaznaczoną, krótką goryczkę w typie skórki z grejpfruta. Idealna sesyjna ipka 13 plato, której niejednokrotnie mógłby zazdrościć pseudowypust z Lydla. Trzech Kumpli nie ustaje w TOP 3 polskiego kraftu. Dziękuję i Pozdrawiam :-)

P.S.:: testowana warka 20.06.2024, czyli jakiś miesiąc przed końcem daty... większość piwek w tej dacie smakowałaby jak siano!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.