zamknij Zostań patronem na patronite
Trzech Kumpli Happy Days
Trzech Kumpli Happy Days
Trzech Kumpli Happy Days


Uwarzone przez Trzech Kumpli - Browar Lotny.
Już dawno chcieliśmy uwarzyć takie piwo, ale zawsze znajdował się powód, by odłożyć je na później.
Cudne lato tego roku nie pozwoliło nam jednak szukać kolejnej wymówki...
Wspaniale ciepłe i suche poranki, niewiarygodnie mocne słońce w ciągu dnia, długie, gorące i lepkie jak olej wieczory, gwieździste niebo z zaćmieniem księżyca i najlepiej widocznym Marsem od 15 lat... Super wakacje nad jeziorem z najbliższymi ludźmi i przyjaciółmi, a pod koniec sierpnia wyprawa do USA, o której napiszemy za jakiś czas w osobnym poście.
Takie to szczęśliwe dni się nam trafiły ostatnio.
A wracając do samego piwa. Chcieliśmy, by było intensywne tylko w smaku i aromacie, bez niepotrzebnych wysokich procentów.
Wszak życie jest zbyt piękne w takie dni, które nie potrzebują zbytniego zaszumienia.
Z drugiej strony jednak pragnęliśmy, by nasz nowy trunek pozostał piwem, więc jakiś procent musiał być! Postawiliśmy na 1,3% i wydaje się nam to rozsądnym kompromisem.
A, i jeszcze jedno - pomimo tego, że chmielu poszło w nie tyle, co do naszych najlepszych IPA, nie będziemy Wam ściemniać, że Happy Days to IPA tylko po to, by przyciągnąć Waszą uwagę. Wierzymy, że super light hoppy pale ale zachęci Was wystarczająco.
Happy Days!
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-08-27 12:54:08

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,25/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-06 21:07:09
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, wręcz biała, nie do końca klarowne i przejrzyste, całkiem mocno zmętnione. W zapachu niewyraźne nuty cytrusowe oraz owocowe, przyjemna chmielowość, lekka zbożowość, podbudowa słodowa. W smaku biorąc pod uwagę woltaż oczywiście wodniste i mało treściwe, subtelne aromaty cytrusowe, białe owoce, więcej zbożowych klimatów, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Trzech Kumpli, etykieta w beżowej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 11.03.2019. Bardzo lekkie Pale Ale o znikomej dawce alkoholu, jak na tak niski woltaż jest całkiem aromatyczne i orzeźwiające, choć oczywiście nie jest to egzotyczna czy owocowa bomba. Nie jestem fanem tego typu piw, dlatego nie zaproponuję więcej niż 6 z plusem, aczkolwiek dla osób nie chcących zamącić sobie w głowie jest to ciekawa propozycja.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-10-16 14:26:29
Super pijalne i orzeźwiające, bardzo limonkowe w aromacie i ogólnie owocowe.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2018-10-10 21:52:10
zapach cytrusy, białe owoce, grejpfrut, lekka sosna, chmielowy, wysycenie średnie, w smaku bardziej przypomina oranżadkę niż piwo, czuć pustkę ale dobry balans sprawia że nie jest uciążliwa, bardzo orzeźwiające, kwaskowe, cytrusowe, nie jest brzeczkowe, gorycz niska+, grejpfrutowa, lekko zalegająca łodyga, ogólnie bardzo dobre, wysoce pijalne, cena 7,00zł
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2018-09-25 20:51:03
Piwko o ładnej, nietypowej, cytrynowej barwie. Mętne. Piana niezbyt obfita i szybko opadająca, obecna do końca w postaci chmurek. W zapachu bardzo charakterystyczne i wyraziste, kwiatowo - miodowe z lekkimi akcentami, które kojarzą się ze świeżą rybą. W smaku z każdym łykiem bardziej przekonujące. Lekko cierpkie, wytrawne z lekkimi akcentami owoców tropikalnych. Jak na tak niski ekstrakt zaskakująco treściwe. Dodatkowe punkty za niską zawartość alkoholu. Gdyby nie ta cena można byłoby sięgać częściej. Król jest jeden: "1 na 100" kormorana. Kupione za 7,40 zł w sklepie z kraftami. Warka 11.03.2019.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010