Trzech Kumpli Bock
Trzech Kumpli Bock
Trzech Kumpli Bock
% alk. 6.7
Blg 16.5
5905669479509addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Trzech Kumpli.
Rok 2019 otwieramy bardzo klasycznym stylem piwnym. Bock, czyli inaczej Koźlak to piwo o wyraźnym profilu słodowym zarówno w aromacie, jak i smaku. Spory ekstrakt początkowy - 16,5 Plato oraz dość wysoka moc alkoholowa - 6,7% czynią go idealnym piwem na aktualną aurę. Rozgrzeje, pokrzepi, doda sił.
Jeśli lubicie wracać do klasycznych stylów piwnych, by odpocząć nieco od szaleństw spod sztandaru IPA, a przepadacie za mocniejszymi trunkami i solidną słodową pełnią, to to piwo jest dla Was.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-02 08:11:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6,78 / ilość: 9
Goście 7 / ilość: 1
średnia 6,8/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-09 20:36:45
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty melanoidynowe, karmelowe klimaty, pieczona skórka chlebowa, w tle doza suszonych owoców, podbudowa słodowa. W smaku nieco wodniste, karmel i melanoidynowe klimaty na pierwszym planie, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, suszone owoce po ogrzaniu uwydatniają się nieco bardziej, subtelny posmak toffi, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Trzech Kumpli, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 25.08.2019. Faktycznie bardzo klasyczne wydanie koźlaka, nie odbiegające w najmniejszym standardzie wytycznym stylu. Jeżeli ktoś ma ochotę na solidnego bocka, żeby wypróbować ten styl, będzie jak znalazł, dla osób mających już większe wymagania smakowe, czegoś będzie brakowało... Ode mnie tym razem 7 z małym minusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-03-29 11:10:55
W aromacie wyraźnie słodowo, oraz owocowo. Chlebowosc, melanoidyny, karmel, oraz sliwka ale nie w pełni wysuszona a jeszcze delikatnie taka soczysta.

Pół słodkie, słodowe, pełne. W smaku mocno chlebowe, lekko owocowe w typie sliwek ale twkze zwykłych jablkowych estrow. Finish gorzkawy, lekko opiekany,, melanoidynowy.

Koźlak z serii klasycznej w porównaniu z pilsem czy porterem wypada zdecydowanie bardzo nudno. Piwo stylowe, ale nie na tyle zapadajace w pamięć co pozostale. Po prostu dobry, mocno słodowy, melanoidynowy i sliwkowy koźlak.
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-02-17 17:03:20
Miedziane, herbaciane. Piana drobna, skromna. Kremowobiała.
W aromacie chlebowo, toffi, delikatne nutki belgijskie. Owoce.
Skromnie nasycone. Gładkie. Trochę wodniste. Skórka od chleba, słodowość. To co nazwałem belgijskością w aromacie w smaku też jest obecne. Taka trochę drożdżowość i suszone owoce. Na finiszu delikatna goryczka.
Całe piwo jest delikatne. Raczej w stronę słodyczy. Troszeczkę rozgrzewa. Smakowało
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-02-02 00:18:59
Kiepsko... Zawiodłem się mocno na tym piwie, browar ten przywykł nas do wspaniałych wypustów a tu taki klops. Aromat znikomy, lekkie suszone owocki i nuty słodowe. W smaku nic się nie dzieję, najbardziej zapadła mi w pamięć goryczka która jakoś tak fajnie kontruje słodycz... Tyle że ta słodycz nic sobą nie prezentuje. Piwo jest nudne jak Marcowe, jak taki Vienna Lager, a to przecież Bock. Jest dobrze pijalne, ale nie o to chodzi w tym stylu.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 10 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010