Troubadour Westkust
Troubadour Westkust
Troubadour Westkust
% alk. 9.2
Blg 20.0
IBU 45
brak koduaddbarcode

Cascadian Dark Ale w podwójnej odmianie, uwarzone przez znany belgijski browar The Musketeers. Piana duża i gęsta, bardzo mocno oblepia szkło. Kolor ciemny, prawie czarny. Piwo posiada aromaty chmielu, palonych słodów, kawy i lekkie zapachy czekolady i wanilii. Bardzo bogaty smak jest połączeniem aromatów palonych słodów i kawy oraz mocnej ale przyjemnej, długiej, chmielowej goryczki. Przyjemnie rozgrzewa po każdym łyku ale absolutnie nie czuć ponad 9% alkoholu. Posmak kawy i intensywna, chmielowa, cytrusowa goryczka.
Dodał: Esteban - 2014-11-19 11:26:56

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kaente
starstarstarstarstar

2015-12-28 21:42:43
Troubadour Westkust to piwo, które możnaby pokazywać młodym uczącym się piwowarom jako wzorcowy przykład degustacyjnego oblicza słodowości i świetnego zbalansowania smakowego. Piwo otrzymałem jako świąteczny prezent i po zakończonej konsumpcji mogę smiało stwierdzić, że był to prezent trafiony. Piwo w butelce 330 ml, co biorąc pod uwagę moc piwa i moją słabą głowę jest objętością trafioną. Aromat bardzo bogaty choć nie przesadnie intensywny budowany głównie przez szeroką kompozycję nut słodowych (mleczna jak i gorzka czekolada, kawa, przypieczona skórka chleba czy palone ziarno) Mogłoby to być jednak ciut bardziej intensywniejsze. W smaku świetny balans: czekoladowa słodowość skontrowana cierpką paloną kawą i cytrusową goryczką. Bardzo degustacyjny napitek o nienagannej prezencji, brunatnej barwie i beżowej bardzo trwałej a zarazem delikatnej czapie piany. Zdecydowanie polecam.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.