Trooper Red N Black Porter
Trooper Red N Black Porter
Trooper Red N Black Porter

Limitowana edycja piwa jest po raz kolejny owocem współpracy Brucea Dickinsona i Robinsons Brewery - nie ma co się dziwić, skoro alkohol sygnowany marką Iron Maiden stanowi ponad połowę produkcji tej firmy. Tym razem sięgnięto do samych korzeni browaru i spróbowano odwzorować jedną z jego najstarszych receptur, sięgającą jeszcze 1850 roku. Bruce Dickinson i Martyn Weeks z Robinsons Brewery po raz kolejny spełnili oczekiwania fanów i postawili na jeszcze mocniejszy trunek niż poprzednio. Butelkowa wersja będzie miała 6. 8%. Biorąc pod uwagę powodzenie poprzednich piw, nowa marka - nawiązująca do tytułu utworu „The Red and the Black” z płyty „The Book of Souls”. Alkohol ma łączyć czekoladę ze słodem kryształowym, co powinno mu zapewnić posmak palonego słodu i karmelu. Używany od 1942 szczep drożdży zapewni rozgrzewające nuty lukrecji i miodu. -opis z antyradia
Dodał: PostrachLasu - 2017-06-17 18:06:18

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 4
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia 7,17/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2017-08-01 21:26:43
Ładna beżowa piana składająca się z różnych wielkościowo pęcherzy (głównie z drobnych w większej mierze). Dość obficie lacing pokrył szkło. Barwa ciemna (ciemny brąz, dębowy, pod światło ciemny miedziany - w formie refleksów) Aromat karmelowy, palony, rumowy. W smaku treściwe ("gęste, tłuste") z dość dobrze zaznaczoną, specyficzną goryczką nie zalegająca - na plus. Ciekawe bez wad.
Wysycenie niskie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
krzysiek.w17
starstarstarstarstar

2017-06-25 09:42:06
Świetne. Barwa ciemno brązowa, niemal czarna. Bardzo ładnie się spieniło w szklance, tworząc lekko kremowy, gęsty kożuszek. Zapach nieco alkoholowy, ale przed wszystkim intensywnie karmelowy. W smaku również sporo karmelu a także paloności i nieco słodyczy, co tworzy bardzo pijalną i smaczną kompozycję.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-05-29 01:50:32
Piwo ciemnobrunatne, miedziane, z rubinowymi refleksami. Piana buduje się skąpa, szybko opada, pozostaje w postaci kożucha, sama piana jest drobno pęcherzykowa, bezowa.

W aromacie zajeżdża rumem, ale takim dość przyjemnym, ciemne słody, ale wdraża się tu karmelowa słodkość.

W smaku jest trochę alkoholowe, gorzki karmel, goryczka nie zalegająca, ale przyjemna, średnia pełnia, jakieś suszone owoce, czekolada, zioła i chleb.
Piwo jest jak muzyka Iron Maiden, niby spoko, wszyscy ją lubią, ale coś tu śmierdzi i jest nudno.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010