To Øl Sur Galaxy
To Øl Sur Galaxy
To Øl Sur Galaxy

Sour Black IPA z duńskiego browaru kontraktowego To Øl. Bogaty palony profil słodu, w odczuciu lekkie ciało z kwaśnym finiszem. Zrównoważone, wypełnione burzą cytrusów i marakui, z czego słynie australijski chmiel Galaxy.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Cara Crystal, Carafa; dodatki: palony jęczmienny, cukier, płatki owsiane; chmiel Galaxy.
Dodał: bartekn - 2016-12-05 14:08:42

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Massmisiaczek
starstarstarstarstar

2016-12-10 20:52:35
Trafiłem na nie przez przypadek. Bardzo smaczne piwo. Połączenie IPA z mocnymi nutami owocowymi. Trochę denerwuje kwaśna końcówka - na początku jest sympatyczna, ale po paru łykach staje się zbyt wyraźna. Dodałbym odrobinę goryczki. Ale poza tym piwo idealne. Polecam.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 10 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2016-12-05 22:55:53
Bardzo ciekawe połączenie, z którym zetknąłem się po raz pierwszy. Ładna, kawowa, wysoka i zbita piana. W aromacie jest chmiel i nuty melanoidynowe, ale przede wszystkim owoce leśne, trochę porzeczki, może wiśnia - od razu czuć kwachowy charakter. W smaku fajnie to współgra, może przykręciłbym paloność kosztem chmielu (chociaż nie wiem, czy z Galaxy można tu więcej wycisnąć), bo ten ostatni gra pierwszy skrzypce głównie w goryczce, która jest odrobinę przeciągnięta - od chmielowego i palonego profilu, aż do kwaśnego końca. Piwo bardzo pijalne jak na woltaż, kwaśność wyraźnie zarysowana w stronę owoców leśnych. Mój pierwszy To ?l i na pewno nie ostatni.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.