Tiny Rebel FUBAR
Tiny Rebel FUBAR
Tiny Rebel FUBAR
% alk. 4.4
Blg 10.5
IBU 40
brak koduaddbarcode

Uwarzone w walijskim browarze Tiny Rebel z siedzibą w Newport. Jest to piwo w stylu American Pale Ale. Nazwa piwa pochodzi od popularnego skrótu używanego w żargonie wojskowym. Unikalne schizofreniczne piwo, w którym na początku zmierzymy się z kwiatowymi i chmielowymi aromatami, które prowadzą do suchej i pikantnej solidnej goryczki. Potrzebujesz czegoś nowego, co pobudzi Twoje kubki smakowe? Nadszedł czas abyś sięgnął po piwo Fubar.

Skład podany na etykiecie bez konkretów: słód, amerykańskie chmiele i drożdże.
Piwo dostępne w butelce o pojemności 330 ml.

Barwa złota, zmętniona. Piana śnieżno-biała, skromna po nalaniu. Tworzy się około centymetrowa dziurawa warstewka, składająca się z średnich oraz grubych pęcherzyków. Opada bardzo szybko do śladowych wysepek na środku i cienkiego pierścienia, który słabo zdobi szkło. Aromat silny, wyraźna podbudowa słodowa, połączona ze słodyczą, kojarzącą się z owocami tropikalnymi. W smaku lekki słód z kwaskowością, do tego szybko pojawiająca się goryczka o średnim natężeniu. Nasycenie wysokie, trochę nie pasujące do stylu.
Dodał: Stacher93 - 2014-10-07 13:58:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-09-26 19:21:52
Kolejny Tiny Rebel, którego spróbowałem.Być może nie kupowałbym tych piw, ponieważ nie wszystkie były arte swojej wysokiej ceny, jednak zbyt dużego wyboru spośród ciekawych piw zagranicznych w Czewie nie ma.Fubar zachęcił mnie etykietą, fajnie się prezentuje.Sam styl APA, jest już moim zdaniem trochę oklepany.Potrzeba czegoś świetnego aby mnie zaskoczyć.W tym wypadku piana była słaba, aromat całkiem fajny, jednak obawiałem się, że tradycyjnie świetny aromat może nie pokrywać się z równie znakomitym smakiem.W smaku było słabo i pusto, słód, trochę kwaśności i pusta, średnia goryczka.Ogółem nic ciekawego, wiele piw z polskich kontraktowych browaru przebija Fubara swoją treściwością i smakiem.Krótko mówiąc nie warto raczej go kupować, cena coś koło 12zł.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.