Tenczynek Myjebonga
Tenczynek Myjebonga
Tenczynek Myjebonga
% alk. 4.5
5902931900143addbarcode

Filozofia płynie do Ciebie. MYJEBONGA to piwo typu lager o mocy 4,5% alkoholu, a wraz z nim nieznana do tej pory fala smaku – połączenie wiśni, cytryny i grejpfruta, odległych od siebie smakowo owoców, tworzące orzeźwienie totalne. Piwo do sączenia, do orzeźwiania, do polegiwania lub zabawy. Manifest nieoczywistości, skupienie na tym, co ważne. Miej MYJEBONGA na konwenanse.

Piwo niefiltrowane (mętność i osad są naturalną cechą produktu - zamieszać przed przelaniem), pasteryzowane, zawiera słód jęczmienny
Dodał: Seeshay - 2022-04-20 18:33:57

oceny Oceny

Użytkownicy 3,4 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia3,4 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2023-01-31 18:17:58
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza fioletowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu chemiczne nuty czerwonych owoców, grapefruit, alkoholowość, landrynka, może owoce lasu. W smaku chemicznie goryczkowe, zlepek wielu owoców z grapefruitem i wiśnią na czele, landrynkowa słodycz, słabsza kontra kwaskowa, słodowy finisz, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel z systemem twist off, etykieta a raczej naklejka rzucająca się w oczy wielkim zielonym napisem JEB, ubogo opisana. Warka 06.07.2023. Goryczkowy, cierpki, sztuczny wypust brr...nie jest to zdecydowanie dobre, chemia aż bije w nozdrza i kubki smakowe, ode mnie 2.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2022-11-16 23:02:39
Aromat czerwonych owoców ale jakich to tylko można zgadywać. W smaku ten wynalazek nawet nie najgorszy - zimny wchodzi dobrze, ale to może tylko oznaka mojego zmęczenia po dyżurze ośmiogodzinnym. Na plus nie jest to słodki wynalazek, raczej cierpki i lekko kwaskowy.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
arkzyw
star

2022-06-25 23:35:19
Zaryzykowałem...kierując się wyglądem, jednak kupiłem. Aromat cytrusowaty, ogólnie niezły...ale smak...ogólnie tragedia. Lekko słodko-kwaśno-gorzkie, ale nie da się po prostu zidentyfikować, co i z czego to niby ma być. Albo rzeczywiście pół tablicy Mendelejewa, albo składniki tak gryzą się ze sobą, że są nie do rozpoznania. Ani orzeźwiające, ani smaczne....
....i UWAGA - nawet nie próbować na ciepło!! Jedynie dobrze schłodzone zabija trochę smak i jest w miarę do wypicia.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-06-21 11:34:19
Nie jest złe. Przynajmniej nie jest to jakiś słodki ulep.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.