Tatrzański Cech Piwowarski Piwo Zielone
Tatrzański Cech Piwowarski Piwo Zielone
Tatrzański Cech Piwowarski Piwo Zielone
% alk. 4.5
Blg 11.0
5907222772058addbarcode

Piwo zielone posiada specyficzny charakter i kolor, odzwierciedla inspirację którą czerpaliśmy wprost z piękna tatrzańskiej przyrody zwłaszcza z wiosennych zielonych hal. Tak jak natura w górach, tak nasze piwo chronione jest od pasteryzacji i zbędnej filtracji.
Dodał: Gość - 2019-06-06 16:28:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-08-07 13:50:17
Generalnie oprócz dodania barwnika to piwo niczym nie różni się od Tatrzańskiego Jasnego, więc kopiuję opis i wystawiam ocenę o plusa niższą czyli 6.Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione, nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu ciekawe nuty ziołowe, kwiatowe oraz owocowe i łodygowe klimaty, ponadto subtelna zbożowość, podbudowa słodowa. W smaku kwiatowość zdecydowanie na pierwszym planie, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, doza łodygowości, dość lekkie w odbiorze, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w jasnej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, ubogo opisana. Warka 30.08.2019. Ciekawe jasne piwo, aromatyczne i raczej nietuzinkowe dzięki użyciu niestandardowych polskich chmieli(stwierdzam po smaku, gdyż w składzie nie podano konkretnych). Spodziewałem się czegoś bardziej przyziemnego, a tu miła niespodzianka.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.