Szpunt Equathor
Szpunt Equathor
Szpunt Equathor
% alk. 7.5
Blg 18.0
5905279326309addbarcode
ulubione: 1

Przedstawiamy Double IPA intensywnie nachmielone odmianą Ekuanot. Wyraźna goryczka oraz bogaty żywiczno-owocowy aromat pokazują na co stać ten chmiel! Jeśli lubicie mocne wrażenia, to z pewnością EQUATHOR jest dla Was!

Piwo jasne pasteryzowane, niefiltrowane

Składniki: woda, słód jęczmienny: pilzneński; płatki ryżowe, płatki owsiane; chmiel, drożdże.
Dodał: Fester - 2018-07-17 08:03:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,29 / ilość: 7
Goście 7,33 / ilość: 3
średnia 7,3/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-09-11 19:21:22
Aromat niczym nie wyróżniający się, ani niczym nie urzekający. Słodki, słodowo owocowy. Mix mocno dojrzałych, przejrzałych pomarańczy, mandarynek, czerwonych grejpfrutów z nutami żywiczno iglastymi.

Klarowne, złote, o niezbyt obfitej, niskiej warstewce piany zbudowanej z drobnej wielkości bąbelków. Opada w średnim tempie, ładnie zdobi szkło i pozostaje w formie cienkiego kożuszka po chwili.

Pół-wytrawne, nisko nasycone CO2. W smaku bardzo przyjemnie owocowe, mocno pijalne co przy 7,5% daje o sobie znać, choć alkohol jest leciutko rozgrzewający w przełyku. Goryczka zaskakująco niska jak na Double IPA. Ewidentnie jej brakuje.

W ciemno oceniłbym to piwo raczej jako West Coast IPA. Mało wyczuwalna słodowość, brak powszechnego w większosci IIPA karmelu, wysoka pijalność, przyjemnie aromatyczne i smaczne od użytego chmielu, jedynie brak goryczki razi zarówno w przypadku Double IPA czy wspomnianego WCIPA. Przyjemne, acz nudne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-05-23 21:27:39
Zapach! mandarynka! wygląd - mętne, piana krótko, kolor soczysty złoto-pomarańcz. Smak. Zieloni tysiąc! :) Nie jest to piwo bardzo skomplikowane. Słodkie, kwaśne, zbalansowane, poukładane, świeże. Żywica z opisu gdzieś lekko w tle. Bardzo owocowe, oranżada imperial ipa. Ciekawe. Bardzo dobre. Pijałem takie co mi bardziej przypasowały, CIĘŻKI ŁADUNEK ZAKŁADOWY 4 life, ale to jest po prostu znakomite i w ogóle się nie zdziwię jak zostanie czyimś ulubionym piwem.

Piwo zyskuje z ogrzaniem i sugerowana temperatura serwowania jest trochę zbyt niska. Zyskuje z piciem. Nuty słodkie dostają solidną kontrę skórek pomarańczki itd. SMACZNE! Smacznego! ocena to na pewno 8 a nie wiem czy nie 9.
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-04-10 21:17:29
Doskonałe k***a!
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010