Szpunt American Wheat
Szpunt American Wheat
Szpunt American Wheat
% alk. 5.6
Blg 12.1
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Piwo w stylu American Wheat uwarzone przed browar Szpunt ze Zduńskiej Woli który od samego początku istniena warzy w browarze Koreb z Łaska. Założycielami Szpunta są trzej przyjaciele: Piotr Tomaszewski, Dawid Głuszczyński i Paweł Dukiel. Jest to ich drugie piwo, zadebiutowali udanym American Bitterem. American Wheat to piwo w którym uświadczymy orzeźwiające nuty pszenicy oraz charakterystyczny aromat i goryczkę pochodzącą od amerykańskich odmian chmielu. Skład: woda; słody: jęczmienny, pszeniczny; chmiele: Amarillo, Citra, Centennial, Magnum; drożdże: US-o5. Piwo pasteryzowane, niefiltrowane. Mętność jest naturalną cechą produktu.
Dodał: Gogo - 2015-07-11 17:00:34

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 7
Goście 8,33 / ilość: 3
średnia7,5 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
kolekcjoner
starstarstarstarstar
2015-07-06 20:54:40
Barwa słomkowa delikatnie mętna. Piana biała, mała szybko znikająca. Zapach bardzo delikatny cytrusowy. Smak pełen bukiet i to taki, którego ja poszukuje. Piwo delikatne z odrobiną goryczki. Jest to to piwo, które polecam na ugaszenie pragnienia. Ląduje w moich ulubionych.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2015-06-29 15:01:30
Jedno z dwóch piw w stylu american wheat jakie miałem okazje smakować jednego dnia. Drugie to Amerykańska Pszenica z Browaru Na Jurze.
W produkcie browaru Szpunt wszystko jest na swoim miejscu, ale nie czuć wyraźnie akcentów chmielowych i pszenicznych, tutaj wszystko zlewa się jakby w jedną całość. W Amerykańskiej Pszenicy smaki były zdecydowanie lepiej \"odseparowane\" i bardziej wyraziste. American Wheat jest smacznym piwem, ale nie zachwycającym i ustępuje innym odpowiednikom stylu z innych browarów.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.