Świebodzin Importer
Świebodzin Importer
Świebodzin Importer
% alk. 10.5
Blg 27.0
IBU 7
brak koduaddbarcode

IMPORTER to bałtycki porter - piwowarski skarb Polski! My uwarzyliśmy jego imperialną wersję. Jest dużo bardziej goryczkowa i ma wyższy ekstrakt niż klasyczna wersja porteru bałtyckiego. Znajdziecie tu nuty śliwkowe, czekoladowe i kawowe. Jest wyraźnie słodki, ale i mocny. Imperator - siła i moc.
Dodał: Marianek - 2018-12-23 10:11:07

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia 9/10 / ilość: 2

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-10-07 10:39:29
Oko: Ciemny heban z refleksami, piana beżowa, stosunkowo niska, zbudowana z drobnych i średnich oczek, niezbyt trwała, redukuje się do nikłego krążka, zostawia ślad na szkle.
Nos: aromat mocny, silny, bardzo przyjemny, słodki. Palone nuty (czekolada deserowa) ze śliwką i ciemnymi owocami w tle, do tego przypieczona skórka pumpernikla, mało spotykany. Po ogrzaniu przypomina wręcz rozgrzaną, lekko przypaloną marmoladę śliwkową, po raz pierwszy mam takie odczucia.
Smak: gładkie, gęste, mega ułożone. Dużo słodyczy słodowej na początku, czekolada półsłodka, kawa z karmelem, sporo śliwki i innych ciemnych owoców nieco w tle, finisz wytrawny i lekko kwaskowy (przypieczona skorka ciemnego chleba) przechodzący w paloną goryczkę, na afterze palone nuty i delikatna nuta rumowa. Po pewnym czasie alkoholowa nuta wzrasta, ale na akceptowalnym poziomie.
Mega aromat, bardzo dobry smak. Bardzo udany imperialny porter bałtycki.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010