Sulewski Dunkel
Sulewski Dunkel
Sulewski Dunkel
% alk. 5.0
Blg 12.0
5906874079027addbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Sulewski z Hrubieszowa (województwo lubelskie).

Dunkel – piwo o ciemnym głębokim kolorze i wyraźnym wytrawnym smaku. Palone nuty pochodzące z ciemnych słodów jęczmiennych nadają mu szlachetności jednocześnie nie powodując wrażenia ciężkości. Wyróżnia się swobodą picia niespotykaną w innych piwach z tego gatunku.

Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody jęczmienne jasne i ciemne, chmiel, drożdże
Barwa: ciemno brązowa
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Termin przydatności do spożycia: 28 dni
Dodał: piwosz92 - 2016-03-11 15:45:08

oceny Oceny

Użytkownicy 5,25 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 2
średnia5,8 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-08-26 20:03:07
Piłem z kija w browarze więc świeże. Szczególnie piwa z krótkim terminem są wrażliwe na przechowywanie i może stąd słabe doświadczenia. Moje skojarzenie to słowackie lekkie ciemne sprzed 15 lat ale znacznie delikatniej gazowane. Z kija piwo znakomite, delikatne, dosyć pełne, absolutnie nie wodniste, zakończone akuratną goryczką. Gładkość jeszcze podkreśla niskie nasycenie. Bardzo dobre!
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-06-23 16:36:58
Bo ono z grubsza smakuje jak tmava desitka, ale nie powinno, bo to formalnie 12
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 1, wygląd: 3 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-11-18 00:51:06
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, lecz szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty karmelowe, delikatne palone akcenty, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, ale na pewno nie deserowe, dużo karmelu, paloność w tle, występuje nawet jakaś goryczka, brak kontry kwaskowej, landrynkowe nie do końca naturalne klimaty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta prezentuje się nienajgorzej, jest pseudo elegancka, lecz bardzo ubogo opisana. Warka 20.12.2017. Jednowymiarowy dunkel z naciskiem na karmel i chemiczne aromaty. Cena wygórowana, jakość mocno wątpliwa. Kupione z ciekawości w dyskoncie z braku innych ciekawszych propozycji, lecz po takim średnio udanym dunkelu nie wiem czy sięgnę po inne wyroby od browaru z Hrubieszowa. Do tego informacja na etykiecie \"Niewykluczone, że najlepsze piwo w tej części Europy\"...jest to chyba wizja postapokaliptyczna po uderzeniu w ziemię meteorytu i zniszczenie całego kontynentu na zachód od Hrubieszowa... Moja ostateczna ocena to 5 niewyraźnym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-12 23:28:46
Okrutny pustak, smakuje jak byle koncernowe siki, a nawet jest od nich słabszy, a cena jak kraft, mają fantazję w Hrubieszowie
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 1, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.