Suffolk Springer
Suffolk Springer
Suffolk Springer
% alk. 6.0
brak koduaddbarcode

Piwo Warzone przez browar Greene King w stylu Dark Ale. Cechuje się klarownym, brązowo-rubinowym kolorem i beżową, średniej wielkości pianką. Aromat składa się z nut palonych i owocowych, zaś w smaku wyczuć można akcenty chlebowe, palone oraz karmel i posmaki kawowe zwieńczone średniej intensywności goryczką.
Dodał: krzysiek.w17 - 2014-03-29 12:33:52

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 2
Goście 4 / ilość: 1
średnia6,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Slainte
starstarstarstarstar
2015-07-03 23:50:14
W aromacie karmel, melon i podpiwek Jędrzej. W smaku jest bardzo treściwie, choć dość monotonnie - palony słód, kawa z mlekiem, gdzieś w tle gorzkie kakao. Wśród tego wszystkiego pojawia się również wrażenie jedzenia pieczonych kasztanów - i to nie tylko akcenty smakowe, ale również mięsista, a jednocześnie mączysta tekstura. Niewiele więcej, ale za to całe to \"niewiele\" jest bardzo dobrej jakości. Po pewnym czasie na wierzch wychodzi alkohol.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
krzysiek.w17
starstarstarstarstar
2014-06-06 23:03:24
Piwo o bardzo ciemnym kolorze z pojawiającymi się pod światło brązowymi refleksami. Początkowo spieniło się obficie, beżową pianką, która opadła dość szybko, ale mały kożuszek został do samego końca. Goryczka jest na średnim poziomie, zwiększa się w miarę picia, można też wyczuć przyjemną palność w smaku i w mniejszym stopniu jeżeli chodzi o aromat. Generalnie piwo na wysokim poziomie, mi smakowało, jak większość brytyjskich ale.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.