Stuttgarter Hofbräu Bügel-Premium
Stuttgarter Hofbräu Bügel-Premium
Stuttgarter Hofbräu Bügel-Premium
% alk. 5.5
Blg 12.5
brak koduaddbarcode

Uwarzone w niemieckim browarze Stuttgarter Hofbräu Ag, z miasta Stuttgart. Bügel Premium, to jasne, pasteryzowane piwo, uwarzone zgodnie z niemieckim prawem czystości piwa. Jasno-złote piwo z wysoką pianą, uwarzone z najwyższej jakości składników, dostępne tradycyjnie w butelkach z zamknięciem pałąkowym.

Skład: woda, słód i chmiel.

Barwa złota, klarowna. Piana biała, bardzo skromna po nalaniu, błyskawicznie się podziurawiła. Składa się z mieszanej wielkości pęcherzy. Opada do pierścienia z wyspami na środku. Oblepia szkło bardzo delikatnie, trzeba porządnie się przypatrzeć aby zauważyć nieznaczne i nietrwałe ślady jakie pojawiają się na chwilę na ściankach. Aromat lekki, głównie słód z lekko niepokojącą, nienaturalną wonią, ciężką do określenia. W smaku delikatnie, chwilami wydaje się wodniste. Słód i łagodny, słodki posmak. Goryczka nie występuje praktycznie wcale. Nasycenie dwutlenkiem węgla na poziomie średnim.
Dodał: Stacher93 - 2014-10-01 14:47:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 5
Goście 7,27 / ilość: 15
średnia 6,95/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-01-24 18:40:44
Chmiel jest ale na lekki kwiatowy aromat. Piwo dobre, 10 lat temu pewnie by robiło wrażenie, ale dziś po piwnej rewolucji to w kwestii piwa Niemcy są zdecydowanie za nami.
awatar
edin.dzeko
starstarstarstarstar

2019-06-23 19:23:33
Takie bardzo zwykle piwo. Mały plusik za butelkę na \"kapszloka\". A samo piwo bez szału, jak nasze i inne koncerniaki
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2018-11-11 18:15:11
Na mojej butelce widnieje napis Volksfest - Bier. Jest to moim zdaniem to samo piwo. Dobry pils z dużo mniejszą niż większości niemieckich piw goryczką. Pojawia się ona, ale nie na wysokim poziomie. Pomimo tego to dobre zbilansowane piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-09-27 22:38:35
Zupełnie nie zgodzę się z krzywdzącą opinią mojego przedmówcy. Świetne piwo prosto ze Stuttgartu. Ze wszystkich niemieckich piw chyba jedno z moich lepszych smaków. Zawsze smakuje tak samo dobrze do ostatniej kropli. Pianka utrzymuje się bardzo długo. Polecam wszystkim amatorom piwa, nie koniecznie pozerom. Gęste, delikatne i przede wszystkim chluba regionu.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010