Stu Mostów WRCLW Fest Lagerbier
Stu Mostów WRCLW Fest Lagerbier
Stu Mostów WRCLW Fest Lagerbier
% alk. 5.8
Blg 13.7
IBU 26
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Stu Mostów.
Klasyczne piwo pite na każdym niemieckim Volkfest, od słynnego na całym świecie Oktoberfest po setki małych wiosennych, letnich i jesiennych festiwali miejskich na południu Niemiec. Warzone w prawdziwie tradycyjnym stylu, ze 100 % wykorzystaniem niemieckich surowców i naszej lokalnej wrocławskiej wody.
Zacierane w sposób dekokcyjny, aby uzyskać przyjemny słodowy posmak i przefermentowane na zimno drożdżami z jednego z naszych ulubionych browarów w Monachium. Lagerowane przez 7 tygodni w ujemnych temperaturach, aby uzyskać unikalną rześkość.
Tradycyjna, ale jednocześnie świeża interpretacja klasycznego bawarskiego piwa Lagerbier. Nie tak ciemne jak kiedyś, ale nie brak mu słodowego smaku i porządnej dawki szlachetnych, niemieckich chmieli. W przeszłości piwo to warzone było z okazji wesel, a w teraźniejszości, aby rozjaśniać swoim tradycyjnym piwnym smakiem Wasz wolny czas spędzany w gronie bliskich!
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2020-09-27 19:15:03

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
tam
starstarstarstarstar

2020-12-20 18:06:43
Typowy polski lager. Znaczy nie, że paskudny, tylko taki, jakiego chciałoby się oczekiwać jako przeciętniaka w sklepie - zgodnie z obrazkiem z etykiety. Marzenie ściętej głowy, skoro u nas przeciętniakiem jest tyskie. No ale to nie zmienia faktu, że ten tu to nic specjalnego. A przynajmniej nie za tę cenę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010