Stu Mostów WRCLW Baltic Porter Palo Santo Coconut NITRO
Stu Mostów WRCLW Baltic Porter Palo Santo Coconut NITRO
Stu Mostów WRCLW Baltic Porter Palo Santo Coconut NITRO
% alk. 9.1
Blg 25.0
IBU 40
5907614681180addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Stu Mostów.
Uwarzona z myślą o Święcie Porteru Bałtyckiego „Baltic Porter Day” w 2020 roku wyjątkowa aranżacja stylu nazywanego Piwowarskim Skarbem Polski, wzbogacona dodatkiem prażonego kokosa i tostowanego drewna Palo Santo! Razem tworzą one niebywale pyszne połączenie, które spaja wyjątkowo aksamitna tekstura uzyskana dzięki nasycaniu piwa azotem.
Do długo wyleżakowanego, ciemnego piwa dolnej fermentacji, o mocnej podbudowie słodowej i z łagodnymi nutami ciemnych słodów, dodaliśmy bardzo aromatycznych dodatków: prażonego kokosa i tostowanego drewna Palo Santo – niebywale pyszne i intensywnie kokosowe połączenie!
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2020-01-20 13:15:27

oceny Oceny

Użytkownicy 8,11 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,11 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-03-23 18:50:02
Lekkie nuty czerwonych owoców. Czekolada. Piwo się pięknie prezentuje. Piana gęsta, beżowa, drobna, taka jaka powinna być na azocie. Głęboka czerń, nieprzejrzyste, no mega. W szkle podobnie czuć głównie nuty typowe dla Portera Bałtyckiego. Nie czuje tych interesujących dodatków. Piwo jest puszyste i takie gładkie. Azot robi swoje. Fajne ciało, takie w sam raz jak na 25 Plato. Piwo raczej z tych słodkich. W smaku głównie czekolada. Po kilku łykach pojawia się nuta różana. Jak wiem to typowy akcent dla Palo Santo. Jest też kwaśność. Czy to od słodu czy od Palo Santo nie wiem. Jest nutka żywiczna. Kokosa nie czuje ani w aroamcie, ani w smaku. Delikatna goryczka, ale jest zalegająca. Trochę brakuje mi więcej porterowości. Dodatek Palo Santo jest ciekawy. Jest dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-01-25 00:58:01
Wygląd: barwa niemal czarna, piana jak na azot i agresywne nalewanie niewielka
Zapach: kokosowy, drewno palo santo miało wnosić jakies nuty różane, miętowe, a nawet szałwiowe, to ich nie wnosi, nawet ciężko tu wyczuć jakiekolwiek drewno, kokos i czekolada, pachnie jak bounty
Smak: jak zwykle u 100 mostów z ciałem jest słabo, nie czuć, że to 9% z 25 blg, obstawiałbym, że góra 20/21, wciąż mocno alkoholowe, a kupiłem je z rok temu, goryczka taka wódczana. Nie jest zbyt bogate w smaku, raczej jednowymiarowe, czekolada i kokos, mocno palone, bardziej RISa przypomina niż Bałtyk, azot powoduje, że jest gładkie i to je trochę ratuje. Jedyne co tu wniósł leżak to trochę lukrecji i niestety sosu sojowego. Nie czuje tego palo santo, no może poza lekką drewnianą tanicznością i daleką wanilią. Czy to sztos? Nie, to poprawne piwo, dobrze że jest ten kokos, bo inaczej zanudziłoby mnie na śmierć, ale da się wypić.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-01-25 01:42:33
Ale jednak nie dopiłem, zbyt agresywnie alkoholowe i puste
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.