Stu Mostów & Soma Beer ART+38 DDH DIPA
Stu Mostów & Soma Beer ART+38 DDH DIPA
Stu Mostów & Soma Beer ART+38 DDH DIPA
% alk. 7.5
Blg 18.0
IBU 35
5907614681593addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone w kooperacji przez wrocławski Browar Stu Mostów i pochodzący z regionu Katalonii hiszpański Browar Soma Beer.

38 już piwo marki ART powstało we współpracy z browarem Soma wywodzącym się z malowniczej Girony w Katalonii. Znani są oni z pełnych i super aromatycznych piw w stylu Hazy IPA oraz DIPA, które to warzą w swoim małym browarze rzemieślniczym oddalonym o godzinę drogi na północ od Barcelony.

Właściciele SOMA Beer – Ramon i Carla spędzili ostatnio we Wrocławiu kilka dni, dzięki czemu mogliśmy wypić razem nie jedno piwo oraz daś upust swojej piwnej kreatywności warząc wspólnie tą wspaniałą i mglistą DDH DIPA!

W najnowszej DDH DIPA postawiliśmy na możliwie jak najprostszy zasyp i fermentację z użyciem naszego domowego szczepu drożdży. Nachmieliliśmy ją też na zimno z wykorzystaniem Galaxy i Citra oraz zupełnie nowej w naszym browarze odmiany Strata.

[opis pochodzi z oficjalnej strony browaru Stu Mostów]
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-09-27 15:33:06

oceny Oceny

Użytkownicy 8,2 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,2 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
tam
starstarstarstarstar

2020-11-28 10:04:35
Fantastyczne piwo, świetny smak, wspaniały aromat. Bardzo limonkowe. W odczuciu jak sok, tego całkiem konkretnego alku w ogóle nie czuć. Cena niestety adekwatna.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-10-13 19:55:32
No mega aromat. Bardzo cytrusowo. Tu soczyste pomarańcze. Też klimat truskawki. Lekki koperek.Piana obfita, drobnopęcherzykowa. Żółte, soczkowe, hazy, choć mało soczyste. W szkle bardzo cytrusowo. Lekkie tropikalne nuty. Największym plusem aromatu jest jego soczystość. Jest mega. Tak pachnące Ipki chce się pić. Wysycenie dość niskie. Konkret ciało. Piwo jest fajnie gładkie. Bardzo konkretna owocowość. Typowo cytrusy.Czuć koperek. Piwo absolutnie soczkowe. Efekt soczkowy na wysokim levelu osiągnięty. Do tego naprawdę wysoka soczystość. Konkretna słodkość. Szkoda, że nie jest zbyt niczym przełamana. Goryczka jest, ziołowa i nawet lekko zalegająca, ale zdecydowanie za niska żeby równoważyć tu piwo. Trochę za bardzo mamy szczypanie od chmielu, czyli popularny hop burn. Piwo bardzo dobre, ale do sztosa trochę brakuje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.