Stu Mostów Salamander Strawberry Milkshake IPA
Stu Mostów Salamander Strawberry Milkshake IPA
Stu Mostów Salamander Strawberry Milkshake IPA
% alk. 5.9
Blg 17.0
IBU 50
5905279213449addbarcode
ulubione: 7

Uwarzone przez Browar Stu Mostów.
Niczym w milkshake’u połączyliśmy ze sobą intensywnie chmieloną (w szczególności na zimno) american ipa, z płatkami owsianymi, przecierem truskawkowym, aromatyczną wanilią i słodką laktozą. Tak nietypowe połączenie potrafi nieźle zaskoczyć zmysły. Pyszne!
[opis producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2017-07-19 08:53:11

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 44
Goście 8 / ilość: 6
średnia8 / ilość: 50

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-07-26 15:14:16
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa dziwna, ciemniejsza piaskowa z elementem różu, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu wchodzi słodka truskawkowa nuta, mleczny klimat, jogurcik, trochę zboża, żywicy, profil wydaje się deserowy. W smaku truskawka, tym bardziej już trochę bardziej kwaskowa dominuje na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, gładka i puszysta faktura, zbożowość, karmel, zadowalająca ilość ciała, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Stu Mostów, etykieta w żółtej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, lecz dość ubogo opisana. Warka 14.01.2023. Kwaskowy, truskawkowy, puszysty milkshake, trochę pustawy w smaku. Chyba nieco na wyrost, ale ode mnie 7 z ogromnym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2022-06-16 19:33:37
Kolor koralowy, piwo mega mulaste, masa osadu, do tego sporo piany. Zapach z nutą laktozy, czuć truskawki, trochę nuty cytrusow. Konsystencja piwa kremowa, gładkie, niskie wysycenie, głównie slodowe nuty z truskawką na czele. Goryczka poniżej średniej, nie zalega, szybko znika.
Całkiem niezłe sesyjne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2019-11-09 13:10:51
Przecier truskawkowy robi swoje. Nietypowe połączenie. Z beczki smakuje znakomicie, z puszki czy butelki troszkę słabiej moim zdaniem. W każdym razie jest to pozycja obowiązkowa
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-07-15 21:53:56
Wygląd: bardzo zmętnione, więc kolor niemal pomarańczowy, piana żadna
Zapach: zbożowy, czuć delikatnie cytrusy i żywiczność, może i jakąś jagodę, ale zapach jest dosyć iluzoryczny
Smak: Bardzo często miewałem zastrzeżenia do piw ze 100 mostów o zbyt niskie lub żadne wysycenie i myślałem, że to mój pech, źle okapslowane, nieszczelność, ale to jest z puszki, więc muszę mieć wybitnego pecha xD Jak na piwo 17 Plato to dosyć słabiutko, trochę jakbym pił witka z laktozą (tę na szczeście w smaku juz czuć) i aromatem kompotu. Truskawki niestety średnio się w piwie udają, w polskim krafcie kojarzą mi się tylko z porażkami, nawet w przypadku milkshake'ów, wliczając w to Pintę, a wystarczyłoby zamienić jeden z amerykańskich chmieli ze sztampowego zestawu na czeskiego Sladka, ale to akurat najmniejszy zarzut. To piwo jest po prostu zbyt wodniste i puste, ratuje je tylko spore nachmielenie na aromat, co nie zmienia faktu, że jest nudne, nie tego oczekuję po piwie o nazwie milkshake, jakbym chciał takiego wodniaka, to kupiłbym bym byle wheata.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.