Stu Mostów & Finback ART+44 New England Double IPA
Stu Mostów & Finback ART+44 New England Double IPA
Stu Mostów & Finback ART+44 New England Double IPA
% alk. 7.5
Blg 17.4
brak koduaddbarcode

Uwarzone we współpracy z jednymi z naszych ulubionych ludzi w branży – ekipą Finback Brewery z Queens, NYC, oraz z dodatkiem jednych z naszych ulubionych chmieli dostarczonych przez Crosby Hops.

Bazę pod intensywne chmielenie stworzyliśmy dzięki mieszance słodów Pale, Pilsner i puszystych płatków owsianych. Dodaliśmy do niej wspaniałe odmiany Cashmere, Idaho 7 i Azacca – zarówno w kotle jak i na zimno. W ten właśnie sposób powstała ta miękka, soczysta i niesamowicie pyszna Double IPA!

Jest to również drugie piwo fermentowane według naszego domowego protokołu fermentacji „Secret sauce”. Drożdżowe nuty owoców pestkowych i gumy balonowej doskonale łączą się z owocowymi i lekko wilgotnymi nutami chmielu. Pomyśl o sorbecie truskawkowym, cytrynie meyer, pomarańczowych gumisiach i aromatach z gatunku „dank” zamkniętych w puszce i daj się ponieść magii degustacji!

Dodał: David_Haye - 2021-07-12 19:47:02

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-07-07 17:39:50
Piękny aromat takich owoców tropikalnych. Idaho 7 i Azacca musiały dać taki doskonały efekt. Czuć cytrusy też bardzo wyraźnie. Taka dojrzała pomarańcza. Czy czuć truskawki, być może. Piana średnia. Ciemnożółte, lekko przyciężkie, soczek, hazy. W szkle dalej turbo owocowo. Wyraźnie czuć truskawki. Wysycenie takie średnie. Piwo ma 17,8 BLG, więc taka słaba z niej Double Ipka i czuć to w ciele. Gładkości brakuje. Owocowo jest. Czuć owoce tropikalne i truskawkę. Owocowość wyraźna, soczysta i oryginalna. Jest dość wytrawne. Szczególnie wytrawne, jak na styl. New England jest zwykle słodki :P Goryczka niska. To jest stylowe :D Soczkowe jest. Soczystość przyzwoita. Fajna owocowość, ale mało New Englanda w New Englandzie i mało DIPy w DIPie, także tak.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.