Stu Mostów & Brewski ART+14 Mango and Peach DIPA
Stu Mostów & Brewski ART+14 Mango and Peach DIPA
Stu Mostów & Brewski ART+14 Mango and Peach DIPA
% alk. 7.6
Blg 18.0
IBU 70
5905279213593addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone w kooperacji przez Browar Stu Mostów i Brewski.
Piwna owocowo-chmielowa bomba! Z piwowarami z Brewski musi być owocowo. Ale też i chmielowo! Krótko jak zrobić piwo z browarem Brewski: dać dużo jasnych słodów, płatków owsianych i pszenicznych dla mętności, znaleźć i dodać najwięcej jak się da amerykańskich chmieli, a na koniec wpompować jak najwięcej, najbardziej aromatycznych owoców – mango z którego słyną i brzoskwini, którą my uwielbiamy. I już. Efektem jest wytrawne owocowe wytrawne DIPA od którego nie można się oderwać. Na zdrowie, skal!
Wytrawne owocowe wytrawne DIPA od którego nie można się oderwać. Piwna owocowo-chmielowa bomba! Z piwowarami z Brewski musi być owocowo. Ale też i chmielowo!
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-05 09:20:30

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 6
Goście 7 / ilość: 1
średnia 7/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-05-15 23:21:29
Nie do końca biała piana. Po nalaniu dziurawiąca się oraz opadająca. Lacing praktycznie zerowy - nic się nie urodziło. Barwa produktu niczym świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, bardzo ładna, żółta-słoneczna, głęboka - nieprzejrzysta. W aromacie BoMbA Mango-Brzoskwiniowa! Bucha mega konkretnie - owocowo! WoW! W smaku doznajemy również konkretną głębię Mango-Brzoskwiniową, która tłumi - wręcz zabija w tym wykonaniu woltaż: "śmieszne 7,6%" (które nie jest niskie) - śmieszne dla ukłonu proporcji oraz ułożenia tego gatunku, tejże warki... Kiedyś jeszcze w głowię by mi się nie pomieściło, że kiedykolwiek będę pił tego typu gatunkowe piwa w Polsce z taką zawartością składników z taką barwą.., gdyż piwo..? To było piwo..,tylko piwo... smakujące tak samo lub podobnie (nie znaczy, że źle), lecz podobnie-jednakowo... Dziś nadszedł czas, oraz rozwój, który zaprowadził nas tu... i mam nadzieję prowadzi dalej... :)
Wysycenie: średnio / wysokie (ze wskazaniem na wyższe)
Warka do: 15.05.2019
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-02-04 17:46:53
Wygląd jak sok pomarańczowy. Aromat zdecydowanie mocno owocowy, brzoskwinia dominuje. W smaku pół wytrawni, dalej owocowo, goryczka zdecydowana ale owoce tu kontrują tę gorycz. Bardzo pijalne, woltaż wysoki cena również około 15 zł, ale bardzo fajne, degustacyjne piwko.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010