Stone Enter Night
Stone Enter Night
Stone Enter Night
% alk. 5.7
IBU 45
4260451622299addbarcode

Enter Night Pilsner. Piwo uwarzone przez berliński Stone Brewing w kooperacji z zespołem Metallica.
Dodał: nietzsche - 2019-05-19 08:12:04

oceny Oceny

Użytkownicy 5,67 / ilość: 9
Goście 10 / ilość: 1
średnia6,1 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-30 21:14:12
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty zbożowe, sporo słodowych klimatów, lekkie owoce i cytrusy, w pilsie? Subtelna ziołowość i łodygowość. W smaku sporo zbożowych aromatów, owoce i cytrusy nadal aktualne, pojawia się nieznaczna mokra szmata, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, nienajgorsza kontra kwaskowa, niska wodnistość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, gdyż chyba tylko taka występuje, sama puszka czarna jak smoła, ciekawie i klimatycznie wykonana graficznie. Warka 25.04.2020. Pilsner niby uwarzony przez browar z Berlina a mający niewiele wspólnego z prawdziwym niemieckim pilsem. Przede wszystkim te owoce i cytrusy... Aczkolwiek oprócz tego występują całkiem przyjemne i znośne aromaty zbożowe, ziołowe oraz łodygowe. Poprawność stylowa może nie do końca mi odpowiada, ale pijalność jest wysoka, a i efekt orzeźwienia całkiem w porządku. Myślę, że 6 nie powinna być dla nikogo krzywdzącą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-05-19 23:27:49
Całe szczęście, że niemiecki Stone zdycha
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-05-19 23:25:34
Wygląd: tak blada słomka, że ja dawno tak jasnego piwa nie widziałem, piana obrzydliwa, jak z płynu do mycia naczyń, momentalnie się dziurawi
Zapach: zapach nikły, kwiatowy, trochę cytrynowy (a raczej trawy cytrynowej), żywiczny, ewidentnie nowofalowy, poza tym nic, piwo nie posiada cech pilsnera, przynajmniej w zapachu
Smak: potwierdza niestety to, co sugerował wygląd i zapach, piwo nie nosi znamion pilsa, poza tym, że jest lekkie i wodniste, szarpiące, nieułożone, ta słodowość jest tutaj byle jaka jak w jakimś korpolagerze, o ile w zapachu były jakieś chmiele, to w smaku jest ich niewiele, tylko goryczka wysoka, prawdopodobnie chciano zrobić piwo na modłę amerykańską i to jeszcze bym wybaczył (od pilsa nie oczekuję amerykańskich chmieli, a nawet ich w nim nie pożądam), gdyby bazowe piwo wyszło ok. Gdyby to był niemiecki pils z jakiegoś biedasaksońskiego browaru, kupiony w Polsce za 3 zł to bym powiedział, że słaby, zły, marny, a co mam powiedzieć o wypuście Stone Brewing w dodatku produkowanym rzekomo we współpracy z Metallicą? Żenada podwójna, okazuje się, że niemieccy krafciarze nie potrafią nawet zrobić pilsa, jednego z podstawowych piw z tej krainy, który z reguły każdemu niemieckiemu browarowi wychodzi.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-05-19 23:27:19
Jestem ciekaw jaki to piwo miało ekstrakt, przy tym poziomie alkoholu? Prawdopodobnie 11 xD
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.