Stone Arrogant Bastard Ale
Stone Arrogant Bastard Ale
Stone Arrogant Bastard Ale
% alk. 7.2
USA USA
brak koduaddbarcode

Piwo Arrogant Bastard Ale w stylu American Strong Ale uwarzone przez niemiecki Browar Stone Brewing Co. (Berlin). Piwo dostępne w wersji puszkowej.
Dodał: Shinodin - 2017-02-21 19:10:11

oceny Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 3
średnia7,63 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Piwosz92
moderatorstarstarstarstarstar

2022-07-31 16:22:45
EAN: 636251740794
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-08-17 00:32:52
Wygląd: kolor miedziany, lekko nieklarowne, piana ecru, spora, ładna, trwała, ładny, gęsty lacing.
Zapach: pachnie jak nasza typowa ipa-sripa, cytrusy, owoce tropikalne, lekki karmel i melanoidynowość, simcoe chyba też jest bo lekko daje cebulą.
Smak: W smaku tez jak IPA, sporo karmelu, wyraźne toffi, ale jest i opiekany tost, lekka zbożowość, sporo cebuli, lekka żywiczność, cytrusowość i owoce tropikalne, jest tu też sporo swojskich owoców, czerwonych. Niby nic odkrywczego, ale piwo naprawdę nieźle ułożone. Jest dużo pełniejsze o typowego naszego AIPA, więc może nie czuć tych 100 IBU.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-21 21:04:37
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty przede wszystkim suszonych owoców, dalej karmelowe i słodowe akcenty, delikatne alkoholowe wonie, trochę chleba i zboża. W smaku jest mocno...zalegająca \"ejlowa\" goryczka, dobra znacząca kontra kwaskowa, tak samo zresztą jak i słodowa, suszone owoce dominują na podniebieniu, po ogrzaniu da się wyczuć nuty alkoholowe, zmieniam zdanie co do goryczki, jest wybitnie zalegająca i utrzymuje się długi czas na języku, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej(nie wiem czy występuje inna) więc nie ocenię kapsla ani etykiety, a sama puszka utrzymana w mrocznym stylu, ciekawa grafika zdobi jej front, nie jest źle. Warka 29.05.2017. Naprawdę konkretna rzecz, zupełnie nie w moim stylu i nie wpasowująca się w moje gusta smakowe, ale zdecydowanie jest to coś konkretnego. Ciężkie i treściwe piwo z goryczką, która spodoba się tylko nielicznym, pijalność jest na niskim poziomie, po jednej puszce masz już zdecydowanie dość. Tak jak pisałem, nie moja bajka, lecz nie wypada w tym przypadku dać oceny niższej niż 6 z plusem, warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.