Stephans Bräu Schwarzbier
Stephans Bräu Schwarzbier
Stephans Bräu Schwarzbier
% alk. 4.8
Blg 11.3
4335896674353addbarcode
ulubione: 3
cena: 1,99 zł

Można spodziewać się już po samym wyglądzie puszki i następnie po opisie (schwarzbier) ciemnego piwa i tak właśnie jest, mamy ciemne piwo (rubin pod światło). Piana biała, mocna na samym początku, ale poczekajcie dłuższą chwilę i całkowicie zniknęła! W smaku dość wodniste, poza tym dominuje karmel.
Dodał: adikropkaer - 2012-12-17 10:01:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,31 / ilość: 45
Goście 6,4 / ilość: 25
średnia5,7 / ilość: 70

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2022-12-05 17:18:11
Niemal czarne, mocno się pieni. Lekko beżowa piana o bardzo dużej wysokości i głównie drobnym ziarnie - prezentuje się bardzo ładnie. Zapach delikatnie słodowy/skórka chlebowa. Wodniste w odczuciu, słodowość w typie karmel-chleb, goryczki nie wykryto. W tle majaczy cappuccino. Jak na ówczesną cenę 2.19 kiedy je piłem to istny sztos. W swojej kategorii cenowe wybitne, w kategorii open po prostu do wypicia. Niezbyt ambitne, ale pozbawione wad.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
piwnypotwur
star

2022-08-17 22:53:34
Od razu powiem, że fanem ciemnego piwa nie jestem lecz to co się odjebało w tej puszcze przechodzi jasne pojęcie. Takiego g***a chyba jeszcze nigdy nie piłem, a piłem dużo słabych rzeczy. Smak tego piwa to definicja płaskości, niczym się nie wyróżnia (chyba że obrzydliwą gorzkością którą porównałbym do osadu z czarnej herbaty która w której woreczek z herbatą leży 2 godziny która nadaje temu czemuś jakiekolwiek wrażenia smakowe). Tak jak amarena to napój winny to to coś powinno być nazywane napojem piwnym bo koło piwa to nie stało. Zmusiłem się do wypicia tego bydlęcia lecz po większym łyku uroniłem łzy rozpaczy. Zdecydowanie najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Smakuje jak przefiltrowane menelskie szczyny z dodatkiem spirytusu
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-05-13 21:49:37
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to jest sztos, lepiej się to pije niż większość naszych lipnych koncerniaków
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-03-21 22:46:43
Odkąd je odkryłem, stało się nieodłącznym zakupem na większe imprezy. 2,19 za puszkę naprawdę niezłego piwka. Warki są powtarzalne, bez wad, a że nie jest mocno palone, to nawet miłośnicy lagerów piją ze smakiem. Bardzo neutralne, dobrze skomponowane, pijalne. W cenie do 3 zł nie ma żadnej konkurencji.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.