Staropolski Wybeerowani
Staropolski Wybeerowani
Staropolski Wybeerowani
% alk. 5.4
Blg 12.0
5903021504104addbarcode

Piwo to więcej niż najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy na świecie to również zabawa i dobry humor.
Dodał: Shinodin - 2021-12-02 17:05:57

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 1 / ilość: 1
średnia4,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-01-27 01:16:13
Etykieta tragedia, trudna nawet do opisania, nie wiem kto to ,,projektuje\" ale coś bardziej żenującego i słabego graficznie chyba nie ma nigdzie indziej. A samo piwo, no cóż, ten sam znany już i piwo podobny wyrób tego browarku, pod inną nazwą, tym razem jak wyżej z tragiczną etykietą na dodatek.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-06-21 23:06:44
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa przechodząca w bursztyn, klarowne i przejrzyste, subtelnie zmętnione. W zapachu klasyka Staropolskiego czyli drożdże, mocny drzewny aromat otwartej fermentacji, lekkie masełko, zboże, podbudowa słodowa. W smaku slodkawe, mocny profil drożdżowo-drzewny utrzymuje się na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, minimalna kontra kwaskowa, pojawia się metaliczny posmak, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Staropolskiego, etykieta jakby robił przedszkolak, ubogo opisana. Warka 09.05.2022. Dwa tysiące dwieście czterdziesta szósta nowa edycja piw od Staropolskiego gdzie każdy doskonale wie, że zawartość butelek jest praktycznie ta sama a zmieniają się tylko etykiety ehh... na półce sklepowej widziałem jeszcze ananasowe i... wiśniowe? Wracając do oceny... No można wypić, ale co z tego skoro smak już dobrze zapamiętany o jakości co najwyżej średniej... 5 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.