Staropolski Łódzkie Pilzeńskie
Staropolski Łódzkie Pilzeńskie
Staropolski Łódzkie Pilzeńskie
% alk. 4.5
Blg 10.0
5903111989477addbarcode
ulubione: 1
cena: 2,79 zł

Piwo Łódzkie Pilzeńskie naturalnie mętne.

Skład: woda oligoceńska, słód jęczmienny, chmiel wyselekcjonowany (3 gatunki).
Piwo jasne niefiltrowane pasteryzowane.
Piwo niefiltrowane.
Warzone w legendarnym browarze Zenona Anstadta, 120 lat tradycji. Prawdziwe piwo bez dodatków. Staropolska sztuka warzenia piwa. Osobiście spotkałem się tylko z wersją puszkową tego browaru.
Dodał: Shinodin - 2015-01-05 09:58:28

oceny Oceny

Użytkownicy 5,17 / ilość: 12
Goście 7,44 / ilość: 9
średnia6,14 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
tfrankie
starstarstarstarstar

2016-04-04 20:33:37
Obiecuje dużo, po otwarciu puszki miły zapach, zdecydowanie słodowy jak na pilsa. Piwo mętne, znowu ciemne jak na pilsa. Niestety na początku w smaku czuć metal, co niszczy dobry efekt. Bo nie jest najgorzej - goryczka i słody przeplatają się, ale nieźle się równoważą. Mogę jednak podsumować: są lepsze (i to niestety nawet koncernowe).
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2015-11-27 01:15:08
Zainteresowała mnie misternie zdobiona puszka oraz dość patetyczne opisy na tejże (\"warzone w legendarnym browarze Zanona Anstadta\", \"120 lat tradycji\", \"staropolska sztuka warzenia piwa\" itp.). Szału się nie spodziewałaem, aczkolwiek po przelaniu do szkła doznałem miłego zaskoczenia - piana obfita (choć okazało się, iż niezbyt trwała), piwo o złotej barwie, opalizujące, przypomnia z wyglądu APA - myślę \"oho, może być nieźle\"... ale to było tyle dobrego. W zapachu przede wszystkim słód, ale taki jakby zatęchły. Gdzieś tam mam wrażenie przebija się chmiel - w końcu niby do uwarzenia użyto 3 gatunków - jednakże bardzo skromnie. W smaku płytkie, słodowe (w owym zatęchłym wydaniu), z wyczuwalną, lagerową, nieprzeszkadzającą goryczką. Ocena czy dwie wyżej od popularnych koncerniaków, lecz niestety nic więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Kylo_WR
starstarstarstarstar

2015-11-23 21:38:58
120 lat tradycji,tradycyjna receptura, warzone w legendarny browarze i to wszystko by napić się badziewia...Jedyny plus to fajna puszka.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2015-08-28 02:31:44
Pierwsze łyki obiecywały nieco więcej. A tak kupiłem niedrogie piwo o wyglądzie pszeniczniaka, które mimo niewielkiego ekstraktu było dość wyraziste. Świeże, smaczne i pijalne, ale niestety z pewną wadą, jaką znam z niektórych piw domowych robionych nie z półproduktów. Posmak spalenizny, która kojarzy mi się z bakelitem - tutaj delikatny, ale niepozwalający dać więcej niż 6. Choć było blisko lepszej noty. tak czy inaczej niezłe i tanie piwo. Wyrazista dziesiątka o wyglądzie pszenicy. Z pewnością wrócę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.