Staropolski Bestbir Męski Rum
Staropolski Bestbir Męski Rum
Staropolski Bestbir Męski Rum
% alk. 5.6
5903021501080addbarcode

Ciemne piwo karmelowe o smaku karaibskiego rumu. Dla tych co lubią rum i piwo.
Dodał: Shinodin - 2019-12-28 09:44:31

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,5/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Sheggorath
starstarstarstarstar

2020-09-13 12:48:36
Jak na razie najniższa z moich ocen Bestbirów. Po spróbowanych wcześniej Czekoladzie z pomarańczą oraz Kokosowym, oczekiwałem, że tu będzie coś ciekawszego, bo rum, bo karmelowość, czyli smaki, które lubię. Niestety, zawiodłem się.
W wyglądzie nic szczególnego, ot pianka, potem znika. Lubię, gdy piwo jest bardziej słodkie, niż goryczkowe, jednak tę słodycz powinna kontrować lekka goryczka, aby smak był zbalansowany. Tutaj tej słodkości jest o wiele za dużo, wręcz nie czuć nic innego. Przez to piwo jest ulepkowe, nawet mdlące. Czuć nuty kokosowe, czekoladowość i rum, ale rum bardziej taki nieprzyjemny, jakby sztuczny. W smaku miałem natychmiast tylko jedno skojarzenie - pomarańczowe galaretki w czekoladzie marki Mella. W zapachu jest już trochę lepiej, czuć tę słodkość, czekoladę, trochę rumu, karmelowe nuty. Aromaty ciekawe, chociaż nie wybitne.
Piwo zdecydowanie na jeden raz, raczej nie sięgnę po nie ponownie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-08-21 22:50:17
Najlepszy z bestbirów. Idealne połączenie Piwa i Rumu. Nie jest tak słodkie jak inne bestbiry i zdecydowanie nadaje się dla Panów.
awatar
KondzioSlayer
starstarstarstarstar

2020-04-29 21:02:23
Jak dla mnie, to piwo to rewelacja, pachnie i smakuje jak taki cukierek z rumem. Mimo 5% całkiem fajnie rozgrzewa, faktycznie czuć w tym piwie rum. Bez porównania z tymi wszystkimi sikaczami typu Capitan Jack.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-12-12 21:06:45
Piana beżowa, zaskakująco gęsta i puszysta, drobnoziarnista, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu faktycznie mocne nuty rumowe, kokos, wanilia, słodka czekolada, trochę karmelu, czuć że będzie to niezły ulepek. W smaku się to potwierdza karmelowa słodycz oblepia wręcz kubki smakowe, syropowy rumowy akcent przez chwilę utrzymuje się na podniebieniu w postaci kokosa i subtelnego palonego klimatu, goryczka zerowa, podobnie jak kontra kwaskowa, wybitnie deserowy wyrób, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Staropolskiego, etykieta humorystycznie wykonana graficznie, jednak dość ubogo opisana. Warka 25.08.2020. Ulepek bez większych akcentów piwnych, taka krówka z nadzieniem rumowym. Seria Bestbir charakteryzuje się nadmierną słodyczą więc na szczęście byłem na to przygotowany, ale i tak butelka 500ml może stanowić duże wyzwanie... Ode mnie 5 z minusem. Może fan rumu doceni bardziej ...
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010