St Feuillien Cuvée de Noël
St Feuillien Cuvée de Noël
St Feuillien Cuvée de Noël
% alk. 9.0
5412138303314addbarcode

St Feuillien Cuvée de Noël jest to piwo świąteczne, w stylu Belgian Dark Strong Ale od Brasserie St. Feuillien. Piwo jest również sprzedawane, jako St. Feuillien speciale w USA. To piwo ma obfitą pianę koloru białego, która pięknie pokrywa powierzchnie szkła. Jego lekko brązowy kolor, jest wynikiem palonego jęczmienia. Ma ciemny rubinowy kolor. W zapachu wyczuwalne są aromaty ziołowe. Piwo jest gładkie, co jest wynikiem karmelizowanych słodów, starannie kontrolowanej fermentacji i długiego przechowywania w chłodni. St. Feuillien Cuvée de Noël ma bardzo subtelny goryczkowy smak, który jest dominujący w całym piwie, ale nie przeszkadza.
Dodał: Kizior - 2014-12-03 12:28:09

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 5
Goście 6 / ilość: 1
średnia6 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-20 23:04:07
Piana bardziej beżowa niż biała, drobno i gruboziarnista, wręcz wylewa się z butelki, występuje zjawisko gaszingu, wysoka na około półtora centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca jednak trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu ziołowe oraz karmelowe klimaty, coś jakby coca cola? Subtelna paloność, przyprawy. W smaku słodkie karmelowe z iluzoryczną ziołową goryczką i wyczuwalnymi przyprawami, przeciętna ilość ciała, dobrze zamaskowany alkohol, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta w świątecznym stylu. Warka 13.07.2021. Całkiem smaczny Belg, karmel, zioła i przyprawy to główne atrybuty tego piwa, zabrakło mi więcej ciała, gdyż piwo pomimo 9% woltażu jest bardzo wodniste. Tak 6 z plusem mogę zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.