Spirifer The Box
Spirifer The Box
Spirifer The Box
% alk. 6.9
Blg 16.0
IBU 65
brak koduaddbarcode

Niektórzy uważają, że piłka nożna jest najważniejszą z rzeczy nieważnych. Inni - że nie jest to sprawa życia i śmierci. Jest dużo ważniejsza. My zgadzamy się z drugą opinią. Futbol to najbardziej niesamowita gra jaką wymyśliła ludzkość. To spektakl. Pole karne (czyli popularna "szesnastka" - The Box) to jedno z najciekawszych miejsc na ziemi. Nie obowiązuje tu klasyczna grawitacja. Uważa się (a nawet można to zaobserwować), że siła przyciągania w tym miejscu jest kilkaset razy silniejsza niż gdziekolwiek indziej. I dodatkowo zwiększa się na południu Europy.

The Box - nasze najnowsze piwo uwarzone w stylu West Coast IPA jest jak futbol - agresywne, bezkompromisowe i zadziorne. To wytrawne India Pale Ale z wyraźnym aromatem chmielowym.
Piwo uwarzone pod nadzorem Browaru Spirifer przez Szczyrzycki Browar Cystersów "Gryf" Adam Czepiel i Wspólnicy Sp. k.

Skład: słody: jęczmienne: Pale Ale, Carapils; pszeniczny; żytni; chmiele: Centennial, Chinook, Equinox, Galena, Simcoe; drożdże: US-05.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Butelka o pojemności 500 ml.
Dodał: Gogo - 2016-04-05 16:01:49

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2015-11-16 22:09:23
Spirifer tłucze cały czas te IPA jak opętany, kolejne już piwo w tym stylu, powoli zaczynają się powielać, tylko zmieniają nazwy. Co do samego piwa jest wyraźnie karmelowe jak to na Spirifer przystało (nie uważam tego za plus), ale tu jednak chmiel śmielej przebija się przez karmelowość, nijakość. Goryczka całkiem intensywna, nawet przyjemna, ale chciałoby się czegoś lepszego. Standardowo jak dla tego browaru również słaba piana. Szczerze mówiąc to powoli tracę cierpliwość do tego browaru. Idą na łatwiznę wypuszczając piwa w bardzo podobnym stylu, albo wypuszczają ten sam styl z lekką modyfikacją i pod inną nazwą, co najważniejsze piwa są co najwyżej przeciętne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.