Sowite Ciemne Pełne
Sowite Ciemne Pełne
Sowite Ciemne Pełne
% alk. 6.0
Blg 14.2
brak koduaddbarcode

Sowite Ciemne to piwo koloru bardzo ciemnego rubinowego przepuszczającego refleksy światła. Po otwarciu butelki w nozdrza uderzył zapach słodów palonych a nawet odrobina goryczki. Piana beżowa (jasno-beżowa) złożona była z drobnych i średnich pęcherzyków, które w szybkim czasie zaczęły znikać. Pozostały na krawędzi duże bąble, które też z czasem zniknęły. Aromat silnie słodowy i karmelowy. W smaku bardzo słodkie – wrażenie po pierwszym łyku, a następnie czuć palone słody.  
Dodał: Kizior - 2014-02-06 13:07:36

oceny Oceny

Użytkownicy 5,22 / ilość: 9
Goście 7,8 / ilość: 5
średnia 6,14/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-02-11 18:59:31
Raczej przeciętne ciemne piwo.Nie spodziewałem się niczego specjalnego bo Sowite Niefiltrowane mi nie smakowało.Tym razem również piwo średnio mi podeszło.Delikatne, bez wyrazu.Do tego cena w okolicach 7zł....
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2014-02-06 16:27:17
Po otwarciu butelki w nozdrza uderzył zapach słodów palonych. O i nawet odrobina goryczki. W szkle piwo wydało się bardzo ciemne, w kolorze rubinowym, przepuszczającym refleksy światła. Piana beżowa (jasno-beżowa) złożona była z drobnych i średnich pęcherzyków, szybko zniknęła. Pozostały na krawędzi duże bąble, które też z czasem zniknęły.
Aromat silnie słodowy i karmelowy. W smaku bardzo słodkie ? wrażenie po pierwszym łyku, a następnie czuć palone słody. Po drugim to samo. Potem było już tylko gorzej. Wyczułem jakąś chemię i lekka kwaskowość, która jeszcze nie była zła. Ogólnie jednak piwo nie zachwyciło mnie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 5, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010