Solut Premium Lager
Solut Premium Lager
Solut Premium Lager
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Warzone przez czeski Pivovar Litovel dla katowickiej hurtowni Solut. Jak sama nazwa wskazuje jest to pasteryzowany lager, dostępny w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Charakteryzuje się jasno-złotą, przejrzystą barwą. Piana przy nalewaniu gruba i dość obfita, jednak szybko opada i przechodzi w wianuszek wokół szkła oraz delikatne plamki na powierzchni. Zapach słodowy o lekko słodkim zabarwieniu, średnio intensywny. W smaku również zdominowane przez słód, przez który przeciera się delikatny posmak karmelu i podobnie jak w smaku słodkość, goryczka znikoma. Wysycenie na średnim poziomie.
Dodał: Stacher93 - 2014-04-24 08:50:59

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-04-28 16:27:30
Całkiem poprawny lager.Na plus zmiana etykiet, teraz chociaż wygląda to w miarę poważnie.Wcześniejsze były komiczne i słabe.Ten Solut był taki jaki powinien być, lekki, delikatne połączenie słodu i minimalnej goryczki, wraz z lekkim kwaskiem na finiszu.Gdzieś w necie wyczytałem, iż może to być to samo piwo co Litovel.Przykładem było porównanie Soluta Ciemnego i Litovela Ciemnego, oba piwa były do siebie bliźniaczo podobne, różnice były ciężkie do wyłapania.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.