Smaki Podhala Niedźwiodek
Smaki Podhala Niedźwiodek
Smaki Podhala Niedźwiodek

"Dwa piweczka ma za pasem
Jak się wnerwi, pije czasem.
Sławny misio w owym czasie,
Tu na Turni nom się pasa."

Piwo jasne, miodowe. Jest lekkie i mocno orzeźwiające. Słodki smak miodu wielokwiatowego, słomkowa barwa i drobna piana dają łącznie idealne połączenie gwarantujące łagodność i rześkość.

Składniki: woda, słód jęczmienny, miód, chmiel, aromat.
Piwo niepasteryzowane, filtrowane.
Butelka bezzwrotna o pojemności 500 ml.
Dodał: Barcelonismo - 2016-04-08 16:42:24

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 3
Goście 6,5 / ilość: 4
średnia 5,43/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2019-11-17 19:33:42
piwko zakupione w listopadzie 2019 za 5,8zl. Słabo wyczuwalny smak miodu w porownaniu np z łomżą miodową. Butelka najzwyklejsza, etykieta prosta jak z drukarki. Liczylem na jakies inne zamykanie niz kapsel ktory jest piekny jak w harnasiu :D ogolnie za tą cene nie polecam.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-07 20:33:48
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty miodowe, choć nie jest to do końca naturalny miód, coś z siana faktycznie tu jest, podbudowa słodowa. W smaku słodziutkie o wyraźnym miodowym (wątpliwej jakości) profilu, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, subtelne nuty zbożowe, dużo słodowości, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w żółtej kolorystyce, z tytularnym \"niedźwiodkiem\" na froncie, ubogo opisana. Warka 04.10.2018. Piwo odnalezione przypadkiem w zapasach, ponad 2 miesiące po terminie, ale to mu nie zaszkodziło. Przeciętnej jakości wyrób z dodatkiem miodu, słodki wręcz ulepkowaty. Nie jestem fanem takowych piw, to nie jest najgorsze, ale do najlepszych również mu daleko. 5 będzie adekwatną oceną
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-10-11 23:41:06
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą, w trakcie picia piwa jest mocno wyczuwalny posmak suszonego siana , nie wiem tylko jak to możliwe, w każdym bądź razie piwo jest naprawdę słabej jakości absolutnie nie wartej ceny za jaką jest sprzedawane.
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-02-18 19:54:05
Kupiłem w Zakopcu , niestety piwo wg mnie zajeżdżało wysuszonym sianem , smak też nie najlepszy, przy cenie 5 pln za butelkę - porażka.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010