Smaki Podhala Hruby Baca
Smaki Podhala Hruby Baca
Smaki Podhala Hruby Baca
% alk. 5.0
5902995000018addbarcode
ulubione: 2

Delikatne nagazowanie sprawia, że piwo to świetnie sprawdza się jako dodatek np. do grilla. Jest to piwo jasne w stylu Lager, mocno chmielone. Słomkowa barwa i drobna, szybko znikająca piana dopełniają jego niepowtarzalnego charakteru.

Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Butelka bezzwrotna o pojemności 500 ml.
Dodał: Barcelonismo - 2016-04-08 17:03:08

oceny Oceny

Użytkownicy 5,31 / ilość: 13
Goście 6,25 / ilość: 8
średnia5,67 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-08-06 21:25:43
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty drożdżowe, lekkie maślane klimaty, niestety wyczuwam również nieznaczny dms w postaci gotowanych warzyw oraz chemiczną landrynkę. W smaku drożdżowość i maślane klimaty zdecydowanie na pierwszym planie, dms nadal aktualny, nie jest to przyjemny posmak, podobnie rzecz się ma z landrynką, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, pojawia się nieznaczna ziemistość i kwiatowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, lecz ubogo opisana. Warka 25.11.2019. Regionalne piwo z Zakopanego zdecydowanie na kolana nie powala. W moim odczuciu jest lekko wadliwe, dodatkowo na koniec załącza się metaliczny akcent. Za taką jakość więcej niż 3 nie dam.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2017-02-09 21:21:34
Warka:31/05/2017 (1)

Barwa: ciemniejsze złoto ;

Piana : szybko znikła biała, wielkie bąble , pozostał spory pierścień oraz kilka wysp ;

Aromat : z butelki : landrynka i chmiel ; ze szkła : dużo chmielu co spore zaskoczenie , czuć słód jęczmienny poza tym żadnych wad ;

Smak: solidnie nachmielone naprawdę nie oszukują z tym chmielem , słodowość wypełnia resztę doznań , poza tym kojarzy mi się lekko herbaciane lekko ziemia ; bardzo dobre piwko polecam każdemu kto będzie miał szanse go spróbowac :)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-08-18 16:19:35
Myślę, że spokojnie można powiedzieć, że to pils. Fajnie nachmielone, ziołowo-żywiczne w aromacie, goryczka europejsko chmielowa. W smaku dość pełne, słodowość kontruje goryczkę. Brakuje mi trochę nagazowania, byłoby bardziej orzeźwiające.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.