Smädný Mních Radler Grep
Smädný Mních Radler Grep
Smädný Mních Radler Grep
% alk. 2.0
8586001760645addbarcode

Spragniony Mnich w radlerowym wydaniu, a dokładniej smaku grejpfrutowym. Podobnie jak wersja cytrynowa ma 2% alkoholu. Radler ten jest mieszanką piwa Smadny Mnich oraz naturalnego soku grejpfrutowego w stosunku 47/53 %. Piwo barwy czerwono-różowej, wyraźnie zmętnione, dość mocno nagazowane. Zarówno w aromacie jak i smaku wyczuwalne akcenty piwne jak i cierpkie cytrusowe. Piwo zdecydowanie słodkie pozbawione goryczkowej kontry. Smadny Mnich Radler dostępny w butelce oraz wersji puszkowej
Dodał: Kaente - 2015-08-22 22:21:26

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-24 19:44:02
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, cieniutkim wianuszkiem okalająca ścianki szkła, brak widocznego lacingu. Barwa ciemniejsza różowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu przyjemne aromaty grapefruitowe, piwne akcenty raczej niewyczuwalne. W smaku orzeźwiające za sprawą dobrej kontry kwaskowej, słodycz i posmak grapefruita utrzymują się na podniebieniu, goryczka praktycznie zerowa, naturalny sok z grapefruita, chemii nie czuć wcale, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel fajny, bo unikalny tylko dla tego piwa, etykieta najprostsza z możliwych, klasyczna. Warka 01.01.2017. Zdecydowanie najlepszy Radler grapefruitowy jaki piłem, orzeźwiający, przyjemnie kwaskowy, nie przesłodzony. Piłem ostatnio radlera o tymże smaku od Argusa, Smadny Mnich jest o ocenę lepszy. Tak właśnie według mnie powinno wyglądać połączenie soku i piwa. Mocna 7 z mojej strony nie będzie wcale zawyżoną oceną.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-02-11 19:01:20
Bardzo dobry. Lubię od czasu do czasu radlerka, ten kupiony na Słowacji. Słodki, nuty cytrusowe też występują. Aromat super grejpfrutowy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2015-08-08 23:39:27
Bardzo dobry radler spod marki Spragnionego Mnicha o grejpfrutowym smaku. Pyszny, orzeźwiający.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.