Służba Zdrowia Bez Recepty
Służba Zdrowia Bez Recepty
Służba Zdrowia Bez Recepty
% alk. 5.6
Blg 14.0
5905279390416addbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku.

Piwo ciemne górnej fermentacji. W smaku nuty palonych i czekoladowych słodów. Aromat nadają amerykańskie odmiany chmieli: Amarillo, Cascade, Citra, Centennial, Simcoe, Mosaic. Wzbogacona odmiana piwa AIPA o dodatek śliwki sechlońskiej.

Piwo pasteryzowane
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Shinodin - 2019-12-22 20:07:37

oceny Oceny

Użytkownicy 5,6 / ilość: 5
Goście 6 / ilość: 1
średnia 5,67/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
TomAS
starstarstarstarstar

2020-07-11 21:22:14
Kompletnie nie podchodzą mi piwa z tego browaru, to niestety jest kolejnym tego dowodem. Dark- może i tak, AIPA- na pewno nie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
RisingSon
starstarstarstarstar

2020-05-01 00:58:03
Piana niezauważalna, szybko znika. Barwa brązowa, zmętniona i nieklarowna. W aromacie faktycznie mocno suszona śliwka. Trochę paloności.W smaku też śliwka, brak cytrusów, żywicy i kontry goryczki na finiszu. Słodkawe. Ogólnie ciężko nazwać to AIPĄ. Śliwka przykrywa wszystko. Gdyby było zbilansowane jak na etykiecie byłby sztos, ale jest bez szału.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-03-01 21:17:10
Piana niezauważalna, wysycenie dosyć znaczne. W smaku na pierwszy, drugi i trzeci front wysuwa się coś a la (dość kwaśna) malina, co dodaje piwu dość ciekawego charakteru, ale po pewnym czasie nuży. Na czwartym planie gra czekolada, po długim czasie wyczułem też delikatny posmak słodkich owoców (może właśnie ta obiecywana w składzie śliwka). Goryczka niska. Pozostawia dość suchy posmak w ustach. Generalnie, za taką cenę ani nie robi szału, ani nie zaskakuje negatywnie.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-12-22 18:48:35
Piana praktycznie zerowa, beżowa, gruboziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza brunatna, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przede wszystkim śliwkowe powidła? Subtelna paloność, karmel, coś jakby skórka pomarańczowa, aromat jest doprawdy dziwaczny. W smaku nadal ta suszona, słodka, śliwka, finisz ilizorycznie palony, goryczka znikoma, brak cytrusów, czy choćby krzty żywicznych aromatów, słaba kontra kwaskowa, gdzieś w tle krzta czekolady, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w zielonej kolorystyce, graficznie jak każda z tej serii, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 18.08.2020. Cóż za kolejny dziwny twór białostockiego browaru. Na plus, że po raz chyba pierwszy w historii nie czuć tych ich przyprawowych klimatów. Na minus raczej cała reszta... Dark AIPA skojarzyła mi się od razu z odmianą Black, niestety nie ma z nią nic wspólnego. Mamy dużo suszonej, słodkiej śliwki, minimum paloności i czekolady, całkowity brak cytrusów oraz żywicy. Przez tą śliwkę mamy taki trochę kompot z suszu... Dziwactwo, da się wypić lecz bez pozytywnych doznań smakowych, za brak przypraw dam 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010