Słodowy Dwór Jeleni Most
Słodowy Dwór Jeleni Most
Słodowy Dwór Jeleni Most
% alk. 7.0
Blg 16.5
IBU 23
brak koduaddbarcode
cena: 8,50 zł

Jeleni Most to piwo pasteryzowane, niefiltrowane, chmielone Marynką i Saazem w stylu pszeniczny koźlak. Browar Słodowy Dwór to browar regionalny w Harasimowiczach koło Białegostoku. Został założony w styczniu 2015 roku.

Składniki: słody: Pale Ale, Pilzneński, Pszeniczny Ciemny, Pszeniczny Jasny, Monachijski II, Caraaroma®, Jęczmień Palony; chmiele: Marynka, Saaz.
Dostępne w butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: Shinodin - 2016-06-08 21:32:42

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 6,5 / ilość: 2
średnia6,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-06-08 07:13:25
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, dość szybko zanikająca, wysoka na około pół centymetra, lacingu brak. Barwa przecieranego soku z jabłek, bardzo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu intensywne goździki, drożdże i banany, ponadto trochę karmelu i suszonych owoców. W smaku dobrze kwaskowe, akcenty wyczuwalne w smaku utrzymują się również na podniebieniu, słaba goryczka, minimalnie czuć też niestety alkohol, dobra kontra słodowa, wysycenie na dość niskim poziomie. Kapsel zwykły, czarny, etykieta bardzo mi się spodobała, elegancka, naprawdę imponująca graficznie, trochę słabo opisana, w nietypowym kształcie. Pierwsze moje piwo od Słodowego Dworu i nie powiem żeby ten weizenbock jakoś bardzo mnie zaintrygował, poprawny, lecz mało wyrazisty, nie zapamięta się go na długo i jeszcze ten alkohol...źle nie jest, ale nie jestem bardzo optymistycznie nastawiony do kolejnych wyrobów tego browaru. Weizenbock, średnia klasa, 6 z plusem z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.