Setka Redneck SH Chinook Pils
Setka Redneck SH Chinook Pils
Setka Redneck SH Chinook Pils
% alk. 4.5
Blg 11.0
IBU 38
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Zbyt wiele zawiłych jest tematów. Po co więc dodatkowo komplikować sobie tak proste rzeczy jak piwo? Woda, słód, drożdże i jeden gatunek chmielu wystarczą, by po dniu ciężkiej pracy przynieść ulgę. Szklanka chłodnego Pilsa, słońce grzejące kark i wygodne krzesło na tarasie – proste momenty w życiu to zwykle te najlepsze... Za proste rozwiązania! (opis producenta)

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Caramell Pils, Zakwaszający; chmiele: Chinook; drożdże: Bohemian Lager WY2124.
Dodał: Brajan36 - 2016-08-09 21:42:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 6
Goście 7 / ilość: 2
średnia7,5 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2016-10-19 20:59:16
Kolor złoty, zmętniony, widoczny wyraźny osad. Piana jasna ze średnich i drobnych pęcherzyków szybko opadła do minimalnej warstwy na powierzchni, zostawiając znikomy ślad na szkle.
Aromat z butelki słodowy z nutką chmielu. W szkle wyraźniejszy chmiel żywiczny, cytrusowy w typie skórki grejpfruta, cytryny. Po ogrzaniu wyszła jednak lekka szmata.
W smaku lekko słodkie od słodów z kontrującą goryczką, szlachetnej odmiany grejpfrutowo-żywicznej. Ciut zalega na krótko zresztą na podniebieniu i obrzeżach języka. Wysycenie wysokie, w stylu i poprawia pijalność w granicach średniej. Na finiszu lekki kwasek. Piwo jest pół-wytrawne.
Przyjemny pils ale potrzeba poprawić aromat.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2016-08-08 17:53:47
Warka : 01/03/2017

Barwa: jasnozłota, zamglona

Piana : dość pokaźna , średnie i wielkie oczka , podczas opadania pozostawia kożuszek na powierzchni oraz nieco śladów na ściankach;

Aromat : z butelki ; owoce cytrusowe i chmiel ; ze szkła : cytrusy ( cytruna , pomarańcza ) , trochę soczystej brzoskwinki , a nawet mango , świeży , rześki ;

Smak : to piwko moim zadnie posiada , lekką słodową słodką podbudowe , zaraz po czym kontruje się subtelnym kwaskowym ( cytrusowym) posmakiem po czym następuje czas na lekko chmielowi-grejpfrutową maleńką goryczkę jak dla mnie za słabą ale przecież piwko ma być lekkie i dobrze pijalne i takie właśnie jest , lepsze od SH z Citrą
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.